Zbozi.cz

WIHA je tu!

WIHA je tu!

Splnili jsme všechny požadavky a stali jsme se hrdými importéry jedné z nejkvalitnějších značek ručního nářadí ve světě, značky WIHA

18.07.2022 07:17

Wiha je jedním z předních světových výrobců ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu a řemeslech. Společnost Wiha, která vznikla před 80 lety jako malý rodinný podnik, má v současné době zastoupení po celém světě - a je nadále řízena rodinou Hahnových.

Vize a hodnoty společnosti Wiha

S odpovědností a inovací kráčí Wiha vstříc budoucnosti.

Proč je podnik tak úspěšný? Jedna věc jsou dobré výrobky, druhá věc je firemní kultura. Vysoká kvalita nástrojů Wiha, jejich tvar a funkce jsou potvrzeny početnými zahraničními cenami. Jako rodinný podnik řízený majitelem podporujeme kulturu spolupráce: Od podpory zaměstnanců až po aktivní zákaznický management dělala společnost Wiha všechno potřebné k vytvoření co nejlepších pracovních a obchodních podmínek, tedy základu pro trvalý úspěch.

Jako člen iniciativy BME Compliance Initiative se společnost Wiha řídí kodexem chování (Code of Conduct), který zavazuje k dodržování pravidel pro jednání podniků (Business Conduct Rules), od zásad až k sociální odpovědnosti a povinné podpoře vzhledem k dodavatelům, tak je zaručeno správné chování podniků a zaměstnanců.

V roce 2016 se společnosti Wiha dostala do TOP 100 nejvíce inovativních podniků mezi středně velkými podniky v Německu. V rámci hospodářské soutěže, která je zadávána v rámci „Summitu německých středně velkých podniků“, mohla společnost Wiha přesvědčit svou aktivní kulturou inovací. Pro nás je to skvělé uznání naší firemní filozofie, která je charakterizována pokrokem a vizemi.


                              
Akční produkty
BOSCH GCM 8 SDE PROFESSIONAL 0601B19200
Akce
Pokosová pila se zákluzem GCM 8 SDE
11 490 Kč
21 973 Kč
1ks Ihned k odběru
METABO WE 15-125 HD Set GED 600465500
Akce
8 637 Kč
16 759 Kč
1ks Ihned k odběru