Zbozi.cz

Výherní soutěž Bosch Home & Garden – GOT BAG“

Výherní soutěž Bosch Home & Garden – GOT BAG“

Žij udržitelně #LikeABosch

30.09.2021 11:54

Udržitelnost pro nás znamená jednat hospodárně, ekologicky a sociálně odpovědně. Jako průkopníci chceme jít dobrým příkladem a pomocí inovací postupně dosahovat větší udržitelnosti našich výrobků. Pomůžeme ti a ukážeme, jak #LikeABosch už teď můžeš s naším elektrickým nářadím aktivně přispět k udržitelnějšímu životnímu stylu. Vydejme se společně touto cestou, protože každý malý krok se počítá, když jde o kladný příspěvek k ochraně našeho životního prostředí.


Dlouhá životnost #LikeABosch

S AdavancedDrill 18 můžeš obratem vyrobit budku pro své štěbetající kamarády a poskytnout jim tak přístřeší v suchu. Díky inteligentnímu čipu Syneon se akumulátorový vrtací šroubovák vyznačuje výrazně delší životností při vyšším výkonu. Kufr je vyrobený z více než 90 % z recyklovaného plastu. Aktivně tak přispíváme ke zmenšení uhlíkové stopy.

Šetři pitnou vodou #LikeABosch

Voda na zahradu z vodovodu? To bylo včera. S GardenPump 18 můžeš jednoduše a pohodlně používat dešťovou vodu ze sudu na vodu. Ušetříš tak spoustu cenné pitné vody. Přesně tak dnes fungují inovace, které šetří zdroje. Není divu, že byl systém vyznamenán nezávislými odborníky uznávanou značkou „Solar Impulse Label“.


Kompostuj #LikeABosch

S drtičem BOSCH AXT 25 TC všechno rozdrtíš a z objemného zahradního odpadu zcela jednoduše vytvoříš cenný materiál na kompost. Zmenší se tak množství bioodpadu a získáš cenné přírodní hnojivo. Díky tomu není nutné používat umělá hnojiva, čímž se chrání půda před překyselením a současně nedochází k znečištění spodní vody.

Rozvíjej biodiverzitu #LikeABosch

Zelená pro tvé nápady, které přispívají k udržitelnosti. Vyrobením hmyzího hotelu můžeš významně přispět k ochraně rozmanitosti druhů a biodiverzitě, a poskytnout tak hmyzu bezpečné přístřeší. Kryt a příslušenství přístroje BOSCH Quigo green jsou kromě toho vyrobené z 90 % z recyklovaného plastu. Proto ho nezávislí odborníci ocenili značkou „Solar Impulse Label“. Tímto vývojem aktivně přispíváme ke zmenšení uhlíkové stopy.

Žij udržitelně #LikeABosch - První batoh na světě vyrobený z plastu z oceánu!

Start-up GOT BAG usiluje o čistější moře. V rámci programu Clean-up sbírá na severním pobřeží Indonésie přibližně 2 000 rybářů plasty vylovené z moře společně s rybami.

Použitím vysoce kvalitní příze z plastu vyloveného z oceánu a vodoodpudivou ekologickou povrchovou úpravou zaujme GOT BAG dlouhou životností, mimořádně pohodlným nošením a velkým úložným prostorem.

Takto můžeš získat batoh GOT BAG

Při zakoupení výrobku Bosch Home & Garden jednoduše klikni na tlačítko „Zúčastnit se“ a zaregistruj se on-line do výherní soutěže.
Doporučené produkty
BOSCH Quigo green 0603663C00
23% / -481 Kč
Křížový laser Quigo green
1 698 Kč
2 179 Kč
Momentálně nedostupné
BOSCH AdvancedDrill 18 06039B5007
24% / -1 371 Kč
Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák AdvancedDrill 18
4 578 Kč
5 949 Kč
Skladem
Akční produkty
BOSCH Dělicí kotouč rovný Expert for Metal PROFESSIONAL 2608600214
Akce
69% / -46 Kč
Dělicí kotouč rovný Expert for Metal
21 Kč
67 Kč
25ks Ihned k odběru
BOSCH GBH 18V-45 C PROFESSIONAL 0611913120
Akce
51% / -15 703 Kč
Akumulátorové vrtací kladivo BITURBO s SDS max GBH 18V-45 C
15 490 Kč
31 193 Kč
3ks Ihned k odběru