Zbozi.cz

Stali jsme se hrdými zástupci značky REMS

Stali jsme se hrdými zástupci značky REMS

Inovativní výrobce strojů a nářadí pro opracování trubek REMS. Partner odborného obchodu. Excelentní poradenství pro spokojenost zákazníků.

10.09.2021 05:28

REMS – na špičce technického pokroku. Vývoj není nikdy ukončen!

Od svého založení v roce 1909 vyvíjí REMS výrobky pro opracování trubek, zejména pro instalatéry a topenáře. Nejdříve ruční nářadí, poté následovaly stroje a elektronářadí. Požadavek zakladatele firmy pana Christiana Fölla “REMS musí být lepší” byla stále měřítkem veškerého jednání. Dnes je REMS jedním z předních výrobců strojů a nářadí pro opracování trubek. 

Vývojoví inženýři REMS mají přesvědčivé, správný směr ukazující nápady, které usnadňují všední den instalatérů-profesionálů. Zohledňují všechny zásadní požadavky a využívají rozsáhlé praktické zkušenosti. Experti ze všech oborů podnikání se starají o to, aby každá možnost vylepšení byla zahrnuta do nového vývoje. Takto vznikají perfektní nástroje a nářadí pro tvrdé nasazení na staveništi. Výrobky REMS jsou na základě své pokrokové inovativní techniky a díky vysoké úrovni kvality používány na celém světě a vysoce ceněny. Z toho profituje obchodník i uživatel. 

Firmě REMS se prostřednictvím inovativních výrobků neustále daří držet na vrcholu technického pokroku. To podtrhuje mnoho tuzemských a zahraničních patentů.

Nikdo nevytvrzuje kovy lépe než REMS. Proto to děláme sami!

Dlouhá životnost, bezpečnost při použití a extrémní zatížitelnost – nářadí může takovéto požadavky splnit jen tehdy, pokud jsou jednotlivé součásti perfektně vytvrzeny.


Vlastní kalírna je důležitým základním kamenem kvality výrobků REMS. Zkušenosti získané během desítek let práce vlastní kalírny je důležitou součástí know-how a tajemství kvalitního nářadí REMS. Speciální tepelné zpracování vede k ideální kombinaci pevnosti a pružnosti nástrojů zaručující velmi dlouhou životnost např. závitořezných čelistí, řezných koleček a lisovacích kleští. Pro zachování stálé stejně vysoké kvality výrobků je proces tepelného zpracování automaticky sledován a průběžně protokolován výkonnou počítačovou technikou.

Proto stroje REMS zakoupíte pouze u autorizovaných partnerů, kteří Vám zajistí odborné poradenství a kompletní servis!

Akční produkty
BOSCH Cívka se žací strunou 6 m (1,6 mm) F016800351
Akce
Systémové příslušenství Cívka se žací strunou 6 m (1,6 mm)
240 Kč
4ks Ihned k odběru
Stanley  FMST1-70749
Akce
1 284 Kč
Skladem