Zbozi.cz

Rothenberger přichází!

Rothenberger přichází!

Jako profesionálové, jsem tu pro profesionály. Stali jsme se hrdými zástupci značky ROTHENBERGER a byli jsme zařazeni do prodejní sítě této profesionální značky nářadí pro instalatéry, chlaďaře a servisní techniky a všech řemeslníků, kteří řeší potrubní systémy.

18.07.2022 07:24

Vítejte ve společnosti ROTHENBERGER

Naše jednotky se používají na stavbách v oboru SHK, v chladírenské, plynové a ekologické technice i v údržbě.

Řemeslníci si cení našich jednotek pro jejich spolehlivost a odolnost, což je známkou inovativní síly a sofistikované technologie, kterou používáme při vývoji a výrobě našich produktů. Řemeslníci najdou našich více než 6000 výrobků ve specializovaných oborech, kterým jako dodavatel kompletního sortimentu nabízíme ucelené portfolio.

Již více než 70 let patří společnost ROTHENBERGER k předním světovým výrobcům inovativního, technologicky vyspělého potrubního nářadí a strojů v oblasti sanitární, topenářské, klimatizační, chladicí, plynové a ekologické techniky.

7 hodnot společnosti ROTHENBERGER

Soudržnost jako rodina

Všechny dceřiné společnosti a všichni kolegové jsou váženými členy celosvětově působící rodiny Rothenberger. Základem soudržnosti a výsledného úspěchu je důvěra.

Trust

Důvěra a sebedůvěra vytvářejí otevřenou a upřímnou komunikaci uvnitř i navenek, férovou spolupráci a jasnou orientaci. strukturované procesy.

Odpovědnost

Všichni jsme zodpovědní za svá rozhodnutí a činy, za ohleduplné využívání zdrojů a v konečném důsledku za dosažení cílů. nejlepší výsledky. Jen tak můžeme opakovaně překonávat očekávání našich zákazníků.

Účinnost

Efektivita generuje vynikající výkon. To je důvod, proč se držíme jednoduchosti, proč jsme rychlejší než ostatní a proč optimálně strukturujeme procesy.

Kvalita

Zákazníci a uživatelé nám a našim produktům důvěřují a právem očekávají. nejlepší výkon. Proto se vždy zaměřujeme na kvalitu. Se zaměstnanci a zaměstnanců, výrobků a procesů.

Odvaha

Kritická sebereflexe a ochota ke změně jsou předpokladem pro praktické inovace. Obojí vyžaduje odvahu.

Podnikání

Zákazníci, uživatelé i my sami profitujeme z naší rozhodnosti, akčnosti, rychlosti a vytrvalosti. Podnikatelský duch nás učinila úspěšnými a připravila nás na budoucnost!

                                    
Akční produkty
METABO WF 18 LTX 125 Quick 2x5,5Ah LiHD
Akce
24% / -4 248 Kč
Metabo WF 18 LTX 125 Quick akumulátorová úhlová bruska s plochou hlavou
13 890 Kč
18 138 Kč
1ks Ihned k odběru
DEWALT DCD792NT-XJ
Akce
28% / -1 700 Kč
Bezuhlíková aku vrtačka 18 V, Bluetooth, kufr Tstak, bez akumulátoru a nabíječky
4 490 Kč
6 190 Kč
1ks Ihned k odběru