Zbozi.cz

Elektrická pila ocaska REMS Tiger ANC VE Set 560027R220

REMS Tiger ANC VE Set
REMS Tiger ANC VE Set

Ideální pro řezání ocelových trubek a obtížně řezatelných materiálů v pravém úhlu bez svěráku na závaží. Plynulá regulace otáček.

20 807 Kč s DPH
23 196 Kč
Momentálně nedostupné /
Středa, 24.04.
Garance nejlepší ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní je 20 556 Kč
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Rems pro Českou republiku.
Kód REM-560027R220
Alternativní kód 560027 R220
Výrobce Rems
Záruka 24 měsíců
Kategorie Rems šavlové pily na trubky Pily ocasky

Popis produktu

Elektrická pila REMS Tiger je výkonné, robustní a praktické elektrické nářadí s vodicí lištou přenášející sílu pro jednoduché a rychlé řezání pod pravým úhlem bez svěráku. Řezání ve vzduchu je také možné.

Vhodné pro montáž, demontáž nebo opravy. Vhodné pro všechny materiály, jako je dřevo, dřevo s hřebíky, palety, kov, nerezová ocel, litina, beton, sádrokarton, pemza a cihly.

Používá se hlavně k řezání ocelových trubek a těžko řezatelných materiálů, např. trubek z nerezové oceli, tvrdých odlitků.

Pila je vybavena originálním vodicím ramenem s pětinásobným nárůstem tlaku (pákový efekt) pro snadné, rychlé a pravoúhlé řezání na místě bez svěráku. Snadné a rychlé použití, jedna rukojeť pro upínání a řezání.

Lehká podlouhlá konstrukce váží pouhé 3 kg. Má otočnou opěrnou patku pro bezpečné vedení pily na řezaném materiálu. Všestranný motor s velkou výkonovou rezervou. Ochrana proti přetížení chrání motor, převodovku a pilový kotouč.

Tento model má plynulou regulaci otáček v rozsahu až 2400 min-1.

Parametry produktu
Maximální frekvence zdvihu 2400 1/min.
Typ motoru Elektrický
Napájecí napětí 220 В
Power 1050 W
Frekvence 50 Hz
Hmotnost 3 kg
Balíček dodávek Elektrická šavlová pila REMS Tiger ANC VES šestihranným klíčem na čepyDržák do 2" 2 speciální pilové listy REMS do 2" Ocelový box