Zbozi.cz

Pila ocaska REMS Cat ANC VE 560004R220

REMS Cat ANC VE
REMS Cat ANC VE

Všestranná pila pro práci se dřevem, dřevem s hřebíky, kovem, porézním betonem, sádrokartonem, cihlami, ale i ocelovými trubkami, kotli, nádržemi a vanami. Obsahuje pouze pohon, bez pilových listů a kufříku.

19 308 Kč s DPH
Momentálně nedostupné /
Středa, 24.04.
Garance nejlepší ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní je 18 434 Kč
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Rems pro Českou republiku.
Kód REM-560004R220
Alternativní kód 560004 R220
Výrobce Rems
Záruka 24 měsíců
Kategorie Rems šavlové pily na trubky Pily ocasky

Popis produktu

Univerzální, multifunkční a výkonná pila pro řezání kovových trubek, kotlů, nádrží, van a většiny dalších materiálů - dřeva, dřeva s hřebíky, kovu, pórobetonu, sádrokartonu, cihel atd.

Vhodné pro záchranné práce, také pro ponorné řezy. Lze je použít kdekoli, nad hlavou, v rozích, u stěn. Pila je vybavena otočnou opěrnou botkou pro bezpečné vedení pilového kotouče po řezaném materiálu.

Má univerzální motor s velkou výkonovou rezervou a přepínač běhu. Klikový mechanismus s jehlovými ložisky (ANC) je navržen pro náročné použití a dlouhou životnost a snižuje tření, teplo a opotřebení.

Agresivní orbitální zdvih díky vertikálnímu řeznému pohybu pilového kotouče pro výkonný, rychlý posuv, vynikající odvod třísek a dlouhou životnost kotouče. Pevně uložený orbitální zdvih s kyvadlem na jehlových ložiskách zaručuje výkonné řezání i v extrémních podmínkách, např. při řezání ocelových trubek.

Elektronické plynulé nastavení otáček pro bezpečné řezání a optimální řeznou rychlost v závislosti na řezaném materiálu.

Otáčky lze plynule nastavit v rozsahu 0 až 2400 min-1 stisknutím přepínače. Pouze jeden univerzální pilový kotouč pro všechny řezací práce namísto několika.

Parametry produktu
Maximální frekvence zdvihu 2400 1/min.
Typ motoru Elektrický
Napájecí napětí 220 В
Power 1050 W
Frekvence 50 Hz
Hmotnost 3 kg