Zbozi.cz

V rámci našich služeb a díky spolupráci ze strany výrobců, Vám můžeme na výrobky, které jste zakoupili u nás nabídnout bezstarostný servis na vybrané značky. Reklamace zakoupeného zboží se řídí reklamačním řádem, který je pro Vás k dispozici zde.

Výrobek zabalte, můžete přiložit kopii nákupního dokladu nebo uvést číslo objednávky / faktury, případně jiný důkaz o tom, že jste výrobek zakoupili u nás. Reklamovaný výrobek si u Vás následně vyzvedneme anebo nám jej zašlete na adresu sídla naší společnosti. Pokud jste v níže uvedeném přehledu nenašli značku zakoupeného výrobku, napište nám email na: info@profinaradi.com.

V rámci reklamace si u Vás v případě Vašeho zájmu zboží vyzvedneme. To vše je zdarma. Výrobek nám můžete také zaslat nebo sami doručit do sídla naší společnosti.

Pro případné urychlení reklamačního řízení po uplatnění reklamace si můžete stáhnout reklamační protokol zde a dle pokynů vyplnit, vytisknout a spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury nebo uvedením čísla objednávky / faktury, případně jiného důkazu o tom, že jste výrobek zakoupili u nás odeslat na reklamační adresu Happy tools s.r.o. Masarykova 922, 39601 Humpolec (sídlo a provozovna naší společnosti). Nemáte-li možnost reklamační list vytisknout, postačí když nám popíšete vady zakoupeného výrobku a doložíte kopii faktury nebo číslo faktury / objednávky, případně jiný důkaz o tom, že jste výrobek zakoupili u nás. Před posláním samotné reklamace nám pro urychlení reklamačního řízení velmi pomůže, pokud nám zašlete email, ve kterém sdělujete tuto skutečnost a shrnujete vady zakoupeného výrobku, a to na emailovou adresu: info@profinaradi.com. Poté Vám bude upřesněno, jak při reklamaci postupovat.

Ke všem zastoupeným značkám můžete u nás zakoupit i náhradní díly. Pro jejich natipování nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo na adrese info@happytools.cz


Při reklamace elektrického nářadí značky BOSCH vyplňte online formulář níže podle typu nářadí (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   •  Profesionální elektrické nářadí

   •  Akumulátory a nabíječky profesionálního nářadí

   •  Hobby nářadí a Nářadí Dremel

   •  Zahradní nářadí

Při reklamaci čistící techniky Karcher vyplňte online formulář níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Čistící technika Karcher

Při reklamaci elektrického nářadí NAREX si objednejte svoz na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   •  Elektrické nářadí NAREX

Při reklamaci zahradního nářadí Gardena si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Zahradní nářadí Gardena

Při reklamaci elektrického nářadí Metabo si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Elektrické nářadí Metabo

Při reklamaci elektrického nářadí DeWalt si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Elektrické nářadí DeWalt

Při reklamaci elektrického nářadí Makita jej můžete zaslat do autorizovaného servisu zde případně si objednejte svoz do naší firmy na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Elektrické nářadí Makita

Při reklamaci ručního nářadí Fiskars si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Ruční nářadí Fiskars

Při reklamaci zboží od výrobce Oregon si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

Oregon

Při reklamaci vysavačů ProfiEurope si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

    • ProfiEurope

Při reklamaci ručního nářadí Knipex si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Knipex

Při reklamaci  nářadí Stanley si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Elektrické nářadí Stanley

Při reklamaci osvětlovací techniky Scangrip si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Scangrip

Při reklamaci  nářadí WIHAsi objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Nářadí WIHA

Při reklamaci značky Honda si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (přiložte popis závady a nákupní doklad urychlíte tím vyřízení reklamace)

   • Honda - motorové stroje zašlete na naší adresu, neklopit