Zbozi.cz

V rámci našich služeb a díky spolupráci ze strany výrobců, Vám můžeme na výrobky, které jste zakoupili u nás nabídnout bezstarostný servis na vybrané značky. Reklamace zakoupeného zboží se řídí reklamačním řádem, který je pro Vás k dispozici zde.

Vyplňte online formulář, výrobek zabalte a přiložte kopii nákupního dokladu nebo uveďte číslo objednávky / faktury, případně jiný důkaz o tom, že jste výrobek zakoupili u nás. Reklamovaný výrobek si u Vás následně vyzvedneme anebo nám jej zašlete na adresu sídla naší společnosti. Pokud jste v níže uvedeném přehledu nenašli značku zakoupeného výrobku, napište nám email na: info@profinaradi.com.

V rámci reklamace si u Vás v případě Vašeho zájmu zboží vyzvedneme. To vše je zdarma. Výrobek nám můžete také zaslat nebo sami doručit do sídla naší společnosti.

Pro případné urychlení reklamačního řízení po uplatnění reklamace si můžete stáhnout reklamační list zde a dle pokynů vyplnit, vytisknout a spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury nebo uvedením čísla objednávky / faktury, případně jiného důkazu o tom, že jste výrobek zakoupili u nás odeslat na reklamační adresu Happy tools s.r.o. Masarykova 922, 39601 Humpolec (sídlo a provozovna naší společnosti). Nemáte-li možnost reklamační list vytisknout, postačí když nám popíšete vady zakoupeného výrobku a doložíte kopii faktury nebo číslo faktury / objednávky, případně jiný důkaz o tom, že jste výrobek zakoupili u nás. Před posláním samotné reklamace nám pro urychlení reklamačního řízení velmi pomůže, pokud nám zašlete email, ve kterém sdělujete tuto skutečnost a shrnujete vady zakoupeného výrobku, a to na emailovou adresu: info@profinaradi.com. Poté Vám bude upřesněno, jak při reklamaci postupovat.

Ke všem zastoupeným značkám můžete u nás zakoupit i náhradní díly. Pro jejich natipování nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo na adrese info@happytools.cz


Při reklamace elektrického nářadí značky BOSCH vyplňte online formulář níže podle typu nářadí (vždy přiložte nákupní doklad)

   •  Profesionální elektrické nářadí

   •  Akumulátory a nabíječky profesionálního nářadí

   •  Hobby nářadí a Nářadí Dremel

   •  Zahradní nářadí

Při reklamaci čistící techniky Karcher vyplňte online formulář níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Čistící technika Karcher

Při reklamaci elektrického nářadí NAREX si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   •  Elektrické nářadí NAREX

Při reklamaci zahradního nářadí Gardena si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Zahradní nářadí Gardena

Při reklamaci elektrického nářadí Metabo si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Elektrické nářadí Metabo

Při reklamaci elektrického nářadí DeWalt si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Elektrické nářadí DeWalt

Při reklamaci elektrického nářadí Makita jej můžete zaslat do autorizovaného servisu zde případně si objednejte svoz do naší firmy na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad, vyplněný záruční list popis závady)

   • Elektrické nářadí Makita

Při reklamaci ručního nářadí Fiskarssi objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad, záruční list a popis závady)

   • Ruční nářadí Fiskars

Při reklamaci vysavačů ProfiEurope si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)  

    • ProfiEurope