Zbozi.cz

V rámci našich služeb a díky spolupráci ze strany výrobců, Vám můžeme na výrobky, které jste zakoupili u nás nabídnout bezstarostný servis na vybrané značky. Reklamace zakoupeného zboží se řídí reklamačním řádem, který je pro Vás k dispozici zde

Vyplňte online formulář, výrobek zabalte a přiložte kopii nákupního dokladu. Reklamovaný výrobek si u Vás následně vyzvedneme anebo nám jej zašlete na adresu sídla naší společnosti. Pokud jste v níže uvedeném přehledu nenašli značku zakoupeného výrobku, napište nám email na: info@happytools.cz.

V rámci reklamace si u Vás v případě Vašeho zájmu zboží vyzvedneme. To vše je zdarma. Výrobek nám můžete také zaslat nebo sami doručit do sídla naší společnosti.

Pro uplatnění reklamace si stáhněte reklamační list zde a dle pokynů vyplňte. Poté jej vytiskněte a spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury odešlete na reklamační adresu Happy tools s.r.o. Pelhřimovská 201, 39601 Humpolec (sídlo a provozovna naší společnosti). Před posláním samotné reklamace nám pro urychlení reklamačního řízení velmi pomůže, pokud nám zašlete email, ve kterém sdělujete tuto skutečnost a shrnujete vady zakoupeného výrobku, a to na emailovou adresu: info@profinaradi.com. Poté Vám bude upřesněno, jak při reklamaci postupovat.

Při reklamace elektrického nářadí značky BOSCH vyplňte online formulář níže podle typu nářadí (vždy přiložte nákupní doklad)

   •  Profesionální elektrické nářadí

   •  Akumulátory a nabíječky profesionálního nářadí

   •  Hobby nářadí a Nářadí Dremel

   •  Zahradní nářadí

Při reklamaci čistící techniky Karcher vyplňte online formulář níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Čistící technika Karcher

Při reklamaci elektrického nářadí NAREX si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   •  Elektrické nářadí NAREX

Při reklamaci zahradního nářadí Gardena si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Zahradní nářadí Gardena

Při reklamaci elektrického nářadí Metabo si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Elektrické nářadí Metabo

Při reklamaci elektrického nářadí DeWalt si objednejte svoz do servisu na odkazu níže (vždy přiložte nákupní doklad a popis závady)

   • Elektrické nářadí DeWalt