Zbozi.cz

Nakupujete u autorizovaného prodejce a proto si můžete zdarma prodloužit záruku na Vámi zakoupené stroje

Registrace prodloužené záruky

BOSCH 3letá záruka pro elektrické nářadí: platí pro veškeré profesionální modré elektrické nářadíměřicí přístroje. ZDE. Další informace najdete v záručních podmínkách. Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

BOSCH 2letý servis Premium pro akumulátory platí pro veškeré profesionální modré lithium-iontové akumulátory Bosch a příslušné nabíječky. ZDE. Další informace najdete v podmínkách účasti. Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

BOSCH 3letá záruka pro elektrické nářadí: platí pro veškeré neprofesionální zelené elektrické nářadí a měřicí přístroje. ZDE. Další informace najdete v záručních podmínkách. Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

BOSCH 3letá záruka pro elektrické nářadí: platí pro veškeré neprofesionální zelené zahradní nářadí. ZDE. Další informace najdete v záručních podmínkách.Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

KARCHER 5 letá záruka: Zahrnuje čerpadla vyjmenovaná níže. ZDE. Registrace je možná do 3 měsíců od zakoupení.

BP 2 Garden, BP 3 Home & Garden, BP 3 Garden, BP 3 Garden Set Plus, BP 4 Home & Garden, BP 4 Garden Set, BP 5 Home & Garden, SP 1 Dirt, SP 2 Flat, SP 3 Dirt, SP 5 Dirt, SP 5 Dual, SP 6 Flat INOX, SP 7 Dirt, SP 7 Dirt Inox

Karcher 3 letá záruka na produkty z celoroční prodejní akce „BESTSELLERS PROFESSIONAL " do 31.12.2020. ZDE  Podmínky zde

METABO 3 letá záruka: Platí pro veškeré elektrické nářadí. ZDE Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

DeWALT 3letá záruka pro elektrické nářadí: platí pro veškeré elektrické nářadíměřicí přístroje. ZDE. Další informace najdete v záručních podmínkách. Registrace je možná v prvních 4 týdnech po zakoupení.

FEIN 3letá záruka pro elektrické nářadí do 6 týdnů od prodeje. Registrace zde. Další informace v záručních podmínkách

• GARDENA 40měsíční záruka na čerpadla do 3 měsíců. Registrace zde

• NAREX 36měsíční záruka na vybrané stroje do 30 dnů od prodeje.. Registrace zde

• MAKITA 3 letá záruka. Do 4 týdnů od prodeje. Registrace zde

• FLEX 3 letá záruka. Do 30 dnů od prodeje. Registrace zde

• EGO prodloužená záruka. Do 30 dnů od prodeje. Registrace zde. Další informace v záručních podmínkách