Zbozi.cz

Nová FLEX Giraffe

Nová FLEX Giraffe

Ohromující výkon - Bezkonkurenční flexibilita

22.11.2019 07:34

Optimální výkon na stropech a stěnách Úspěšný příběh nejprodávanější brusky s dlouhým krkem pokračuje. FLEX znovu definuje nové standardy s novým FLEX Giraffe® GE 7. Nikdy předtím nebylo možné dělat tolik věcí při práci na stropech a stěnách bez námahy: ještě větší flexibilita při výběru aplikací, ještě větší efektivita při použití broušení, ještě lepší technologie od nejmenších detailů až po systém jako celek. Ve všech aspektech je jednoduše vyvážený. A to již více než 20 let.

Systém výměnných brusných hlav. Inovativní systém výměnných hlav umožňuje zvládnout každý úkol a splnit všechny požadavky s velkou flexibilitou a účinností. Jeho vysoká flexibilita a schopnost otáčení usnadňují nepřetržitou práci bez poškození kontaktních povrchů na stěně a stropu. Výsledkem jsou čisté a přesné výsledky a šetří neuvěřitelné množství času.

NOVINKA Brusná hlava s náhodným orbitálním pohybem bez námahy, jak dosáhnout dokonalých povrchů v kvalitě Q3 a Q4. Nátěry a plniva lze efektivně brousit a uživatel má úplnou kontrolu.

Trojúhelníková brusná hlava - Specialista na rohy a hrany umožňuje broušení přechodů mezi stěnami a stropy do bezstupňového provedení.

Kulatá brusná hlava - rotační Pro standardní broušení stěny s vysokou rychlostí úběru.

Segmentová brusná hlava s otočnou hranou segmentu.  Může přecházet povrch písku mezi stěnou a stropem, aniž by bylo nutné přerušovat práci. Tím se zabrání pracné manuální práci.

Systém vyvážení hřídele Speciální uspořádání motorové a hlavové převodovky v kombinaci s osvědčeným pružným hřídelem činí z FLEX Giraffe® neuvěřitelně snadno manipulovatelnou. Vyvážená konstrukce rozděluje síly rozumným způsobem, čímž snižuje torzní moment.

FLEX Giraffe® byla vždy synonymem pro optimální manipulaci a dobrou rovnováhu. Dalším důvodem pro to, abychom rozhodně pokračovali ve vývoji těchto charakteristik. Patří sem nejen kompaktní, robustní provedení a praktické detaily, ale zejména ergonomicky rozumné rozložení hmotnosti.

Připravena v sekundách. Praktický přepravní vak znamená, že FLEX Giraffe® je vždy připraven k použití během několika sekund - ať už je to jakýkoli úkol. Poskytuje dostatečný prostor pro vyměnitelné hlavy a příslušenství a poskytuje solidní nástroj, který za obtížných podmínek na staveništi nevyžaduje žádné šplhání po stěnách.

Systém ERGO-max. Optimální snadná manipulace je hlavním principem vývoje produktu ve společnosti FLEX. Od rukojeti a ergonomické rukojeti až po uspořádání a design funkčních prvků je FLEX Giraffe® GE 7 optimálně přizpůsoben potřebám a pracovním postupům malířů a konstruktérů suchých stěn.

Flex GSE 5 R + TB-L 416.207

Flex WST 700 VV Plus 350.338

Flex GE 5 R 405.892

Flex WST 1000 FV, Kit Turbo-Jet 355.747

 

 

 

Akční produkty
BOSCH Gluey 06032A2101
Akce
Prodloužená záruka
22% / -191 Kč
Akumulátorové lepicí pero Gluey
708 Kč
899 Kč
Ihned k odběru
KARCHER BP 1 Barrel Set 16454650
Akce
11% / -327 Kč
Sudové čerpadlo BP 1 Barrel - inovativní čerpadlo se spínačem přímo na okraji sudu. Ihned připrav...
2 663 Kč
2 990 Kč
Skladem