Zbozi.cz

Motáte se při úklidu? Toto zařízení vám pomůže

Motáte se při úklidu? Toto zařízení vám pomůže

Nezoufejte, udělat si z úklidu zábavu je opravdu hračka. Čistič tvrdých podlah Kärcher FC 5 Cordless spojuje to nejlepší ze světa kabelových a bateriových čističů. Zajímavostí je, že v tomto případě nejde ani zdaleka o vysavač, jak se může na první pohled zdát. Klikněte a objevte jeho praktické využití.

10.05.2019 10:08

KARCHER FC 5 Cordless

Znáte nten pocit, když si jedno z čisticích zařízení, které doma máte, zapojíte do elektrické zásuvky a pak jej postupně, jak se s úklidem přesouváte po domě nebo bytě, neustále propojujete? I my jsme ho poznali, až dokud jsme nepřišli na to, že mít čistič tvrdých podlah KARCHER FC 5 Cordless na baterie, je mnohem pohodlnější a přitom stejně účinné.

Udělat si z úklidu hračku je opravdu hračka

Čistič tvrdých podlah KARCHER FC 5 Cordless spojuje to nejlepší ze světa kabelových a bateriových čističů do jednoho skladného a příjemně malého těla. Zajímavostí je, že v tomto případě nejde ani zdaleka o vysavač, jak si mohou na první pohled mnozí myslet. Tento přístroj kombinuje mytí s odsáváním, a to velmi praktickým způsobem.

V jednom pracovním kroku nečistoty jednoduše setřete pomocí speciálních válců, přičemž tento šikula jejich rázem i odsaje do zásobníku. Takto si ušetříte jeden krok, a sice vysávání se zvláštním zařízením. Už jen to se vám postará o výrazné ušetření času, nemluvě o tom, že díky silným bateriím zvládnete povrchy čistit po dobu až 20 minut.

O válce se nemusíte ani speciálně starat

Unikátní řešení, čistící válce disponují speciálním mikrovláknovým povrchem a mohou se dokonce prát při 60 stupních. Díky promyšlenému navržení celého přístroje se s ním dostanete až k okrajům, pod nábytek a kolem různých předmětů budete kmitat jako ten největší profesionál. Tento Kärcher má i speciální dobíjecí stanici, která se zároveň postará io jednoduché vyčištění špinavých válců.


Únava nemá šanci

Chcete-li při čištění podlah ušetřit minimálně polovinu celkového času, rozhodně byste si měli do nákupního hledáčku zařadit tento šikovný čistič. Zbylý čas raději věnujte někomu, koho si opravdu ceníte - například vaší rodině

 

Akční produkty
Wolfcraft MASTER cut 2500
Akce
Novinka
Sleva
Doprava zdarma
Wolfcraft Pracovní stůl MASTER cut 2500
12 990 Kč
Skladem
FISKARS CarbonMax zasouvací pracovní nůž
Akce
Záruka 3 roky
29% / -133 Kč
FISKARS CarbonMax zasouvací pracovní nůž
332 Kč
465 Kč
Ihned k odběru