Zbozi.cz

Měřicí přístroje Bosch Professional

Měřicí přístroje Bosch Professional

Proč měřící techniku Bosch?

27.03.2022 06:54

Měřicí přístroje Bosch Professional jsou robustní a precizní, inspirované těmi nejdrsnějšími řemeslníky. Jejich odolnost je testována v extrémních podmínkách, takže se na ně můžete spolehnout i v nejnáročnějších podmínkách na staveništi.

Odolnost proti nárazu

Extrémní podmínky na staveništi nepředstavují pro naše měřicí přístroje, které díky své robustnosti ustojí bez poškození pády i kodrcavou přepravu, žádný problém. To znamená, že se uživatelé mohou zcela soustředit na svou práci a ušetří si nejenom stres, ale i čas a peníze.

Ochrana proti vodě a prachu

Naše měřicí přístroje jsou chráněny proti vodě a prachu a lze je používat v interiéru i exteriéru za všech povětrnostních podmínek. Uživatelé tak mohou naše přístroje používat i ve špinavých či mokrých rukavicích a bez problémů je vyčistit. Tím se šetří čas a náklady na opravy.

Úžasná přesnost

Měřicí přístroje BOSCH jsou nejen mimořádně robustní, ale také precizní, a to díky našim vysoce účinným senzorům a důkladným kontrolám, kterým se všechny měřicí přístroje na konci výroby podrobují.

Abychom se ujistili, že naše měřicí přístroje obstojí i na těch nejdrsnějších staveništích, testují se jak ve standardních, tak extrémních podmínkách.

Pádový test: Přístroje testujeme pádem na tvrdý betonový povrch z různých výšek a směrů.

Teplotní test: Naše přístroje by měly pracovat správně a přesně i za extrémních podmínek.

Během testů v klimatizační komoře uzavřeme příslušný přístroj na několik hodin do prostředí s teplotou pod nulou nebo vysoce nad nulou. Následně otestujeme, zda je měřicí přístroj plně funkční.

Vibrační test: Při tomto testu se přístroj upne na vibrační destičku v různých polohách a dvě hodiny se s ním třese, aby se zajistilo, že je měřicí přístroj plně chráněný i během přepravy.

Akční produkty
METABO BS 18 LT+ W 18 LTX 125,2x4,0Ah
Akce
40% / -7 592 Kč
Metabo Combo Set 2.4.1 18 V Akumulátorové stroje v sadě
11 490 Kč
19 082 Kč
1ks Ihned k odběru
DREMEL® sada na stříhání drápků domácích zvířat F0137020JA
Akce
30% / -358 Kč
DREMEL® sada na stříhání drápků domácích zvířat
841 Kč
1 199 Kč
Skladem