Zbozi.cz

Kompaktní a přesto výkonná GWS 12-125 S

Kompaktní a přesto výkonná GWS 12-125 S

Nová úhlová bruska Bosch, stejná a přeci jiná

05.03.2023 10:26

GWS 12- 125 S je nejlehčí a nejštíhlejší malá  úhlová bruskave své výkonnostní třídě od Bosch Professional.

Dnes Vám představíme novou úhlovou brusku BOSCH GWS 12-125 S - stroj, který přináší vynikající výkon a inovativní funkce pro každého profesionála i amatérského kutila.

BOSCH je výrobce, který se zaměřuje na výrobu prvotřídních a spolehlivých elektrických nástrojů. Nová úhlová bruska GWS 12-125 S je dalším důkazem toho, že BOSCH se neustále snaží vylepšovat a inovovat své produkty.

Pojďme se podívat na některé z funkcí a vlastností, které BOSCH GWS 12-125 S nabízí:

    Výkonný motor: Tato úhlová bruska je poháněna výkonným motorem o výkonu 1200 W, což zaručuje vysokou rychlost řezu a vynikající výkon pro všechny vaše projekty.

    Bezpečnostní prvky: BOSCH GWS 12-125 S je vybavena mnoha bezpečnostními prvky, které zaručují bezpečnost uživatele. Kromě ochrany proti přetížení a přehřátí má tato úhlová bruska také ochranu proti náhodnému spuštění.

    Ergonomický design: Tento nástroj má ergonomický design, což znamená, že se snadno drží a snižuje únavu ruky při delším používání. Díky svému nízkému hmotností pouhých 2,3 kg je také snadno ovladatelná a vhodná pro použití v těžce přístupných místech.

    Inovativní funkce: GWS 12-125 S má mnoho inovativních funkcí, včetně možnosti připojení k odsávání prachu, které zajišťuje čisté a bezprašné pracovní prostředí. Dále je vybavena funkcí Soft Start, která zabraňuje náhlému rozjezdu brusky a výrazně snižuje přetížení motoru.

BOSCH GWS 12-125 S je také velmi univerzální nástroj, který lze použít pro mnoho různých úloh. Od řezání kovů a keramiky po broušení dřeva a betonu, tato úhlová bruska zvládne všechno s lehkostí.

Celkově řečeno, BOSCH GWS 12-125 S je prvotřídní bruska

Úhlová bruska BOSCH GWS s označením S Professional je díky štíhlému úchopu, kompkatním rozměrům a nízké hmotnosti dokonalé nářadí na všestranné použití pro práci nad hlavou, na horizontílní, vertikální a vnitřní broušení a dělení kovu.

Bosch GWS 12-125 S jew tou pravou volbou s ohledem na výbornou a stabilní výkonnost, zejména v náročných či prašných provozech.

Robustní kovová příruba chrání převodovku před opotřebením, labyrintová struktura mřížky pro přívod chladícího vzduchu zajišťuje lepší a účinější proudění vzduchu a chlazení motoru a předchází kumulování prachu v motoru brusky.

Funkce volby otáček umožňují rúůzné způsoby použití na různé aplikace s rozličnými materiály, díky čemmuž představuje to nejlepší řešení pro každého náročného uživatele.

Další benefit je skvělá výbava brusky

Akční produkty
METABO SBE 650 Impact
Akce
17% / -427 Kč
Metabo SBE 650 příklepová vrtačka
2 102 Kč
2 529 Kč
1ks Ihned k odběru
BOSCH Dělicí kotouč rovný Standard for Metal A 30 S BF, 230 mm, 22,23 mm, 3,0 mm PROFESSIONAL
Akce
55% / -49 Kč
Dělicí kotouč rovný Standard for Metal
41 Kč
90 Kč
25ks Ihned k odběru