Zbozi.cz

KARCHER Vysokotlaký čistič HD 8/18-4 MXA Plus *EU 15249760

Chci slevu!
Doprava zdarma
KARCHER HD 8/18-4 MXA Plus *EU 15249760
KARCHER HD 8/18-4 MXA Plus *EU 15249760
KARCHER HD 8/18-4 MXA Plus *EU 15249760

Vynikající výkonové ukazatele (množství vody za hodinu 760 l při pracovním tlaku 180 bar) a komfortní buben na navíjení hadice předurčují HD 8/18-4 MX pro každodenní nasazení.

50 941 Kč s DPH
Skladem /
Pátek, 30.07.
Kupte tento produkt za 48 394 Kč
Přihlaste se k našemu newsletteru a dostanete lepší cenu na tento produkt a všechny produkty se štítkem Chci slevu!
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4054278613987
Kód 15249760
Alternativní kód 1.524-976.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Vysokotlaké čističe Vysokotlaké čističe
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Náš kompaktní, mobilní vysokotlaký čistič bez ohřevu HD 8/18-4 MX se 4-pólovým, pomaloběžným motorem přesvědčí pestrostí vybavení, uživatelsky přívětivou konstrukcí pro servis a vysokou flexibilitou při používání. Integrovaný automatický navíjecí buben na navíjení hadice výrazně zjednodušuje manipulaci s vysokotlakou hadicí, nově vyvinuté, robustní třípístové axiální čerpadlo s mosaznou hlavou zvyšuje čisticí výkon a efektivnost energií o úctyhodných 20 procent a garantuje zároveň dlouhou životnost. Ochranu kvalitních komponent přebírá systém automatického snížení tlaku a velký vodní filtr. O práci bez únavy a časově nenáročnou přípravu stroje se starají inovativní řešení: Zatímco vysokotlaká pistole EASY!Force využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje tak sílu potřebnou pro držení spouště na nulu, umožňují rychlouzávěry EASY!Lock v porovnání s běžnými šroubovacími spoji až pětkrát rychlejší manipulaci, aniž by přitom utrpěly robustnost a dlouhá životnost. Příslušenství i volitelný pěnovací nástavec s nádobou najdou své bezpečné místo při přepravě díky promyšlenému řešení přímo na stroji.

Automatický buben na navíjení hadice s pružinovým pohonem - Maximální komfort při manipulaci s vysokotlakou hadicí. Umožňuje krátkou dobu přípravy stroje rychlým navinutím a odvinutím. Zabraňuje nebezpečí zakopnutí a zvyšuje tak bezpečnost provozu.

Doplňková opěrná noha - Zvětšuje opěrnou plochu stroje. Zvyšuje stabilitu stroje při provozu ve vertikální poloze.

Kvalitní vybavení - Systém automatického snížení tlaku na ochranu komponent prodlužuje jejich životnost. Výkonný, dvoupólový, vzduchem chlazený elektromotor. Kvalitní mosazná hlava válců.

Charakteristické znaky a výhody

 • Promyšlené uložení příslušenství Držák pro upevnění pěnovacího nástavce s nádobou EASY!Lock TR20 umožňuje uložení Power trysky nebo čističe ploch přímo na stroji. Praktická přihrádka na trysky pro uložení rotační trysky.
 • Vysoká mobilita Posuvná rukojeť, kterou lze zasunout stiskem tlačítka, zvyšuje kompaktnost stroje a snižuje potřebu místa. Bezproblémové uložení v servisních vozech. Integrované možnosti uložení příslušenství snižují dobu přípravy.
 • Flexibilní provoz Konstruovaný pro provoz ve svislé i vodorovné poloze. Maximální stabilita ve vodorovné poloze, jelikož kolečka neleží na zemi.
 • Uživatelsky přívětivý servis Snadný přístup k hlavě válců otevřenou spodní stranou stroje. Rychlý přístup k elektroskříni jednoduchým odejmutím krytu. Velký, snadno dostupný jemný vodní filtr k ochraně čerpadla před částečkami nečistot ve vodě.
 • Řešení, která šetří sílu a čas Vysokotlaká pistole EASY!Force pro práci bez únavy. Rychlospojky EASY!Lock: robustní s dlouhou životností. Až 5 krát rychlejší manipulace.
 • Vyšší efektivnost energií Nově vyvinuté třípístové axiální čerpadlo s podstatně nižšími ztrátami proudění a tlaku. O 20 procent vyšší výkon čištění a efektivita energií.

Vybavení
 • Ruční stříkací pistole, EASY!Force
 • Vysokotlaká hadice, 15 m, Flex
 • Pracovní nástavec, 840 mm
 • Power tryska
 • Rotační tryska
 • Integrovaný buben na navíjení VT hadice
 • ANTI!Twist
 • Tlakový spínač
 • Servo Control
Parametry produktu
Druh proudu (Ph/V/Hz) 3 / 400 / 50
Průtok (l/h) 380 - 760
Pracovní tlak (bar/MPa) 30 - 180 / 3 - 18
Max. tlak (bar/MPa) 270 / 27
Příkon (kW) 4,6
Připojovací kabel (m) 5
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 46,5
Hmotnost včetně obalu (kg) 50,4
Rozměry (D x Š x V) (mm) 400 x 455 x 966