Zbozi.cz

Jak na čisté okna, zrcadla nebo obklady i během rekonstrukce?

Jak na čisté okna, zrcadla nebo obklady i během rekonstrukce?

Rekonstrukce, to nejsou jen krásné kusy nábytku nebo nová podlaha, ale i kopec nečistot, které ohrožují nejen rekonstruované části bytu nebo domu, ale i věci v blízkostí stavebních prací. Abyste udrželi krásné nové obklady, zrcadla a okna čisté, na pomoc přichází profi WVP 10 Adv

12.09.2019 12:46

Z nové kuchyně mám velkou radost

Rekonstrukce kuchyně v našem podání znamenala i výměnu podlah a všeho, co se v kuchyni nachází, tedy i dlaždic a obkladů. Přímo v kuchyni máme ale také okno, které se navzdory usilovnému použití profesionálního mokro-suchého vysavače Kärcher KARCHER NT 30/1 Tact Te*EU i tak mírně zašpinilo prachem.

Na pomoc jsem si tedy vzala dalšího profi pomocníka, čistič oken a hladkých ploch  KARCHER Profesionální okenní vysavač WVP 10 Adv, který má dokonce i odsávání. Po zastabilizovaní nové kuchyně a montáži všeho možného mě tedy čekala příjemná úkol - vyčistit okna a hladké povrchy. S tímto čističem je to jednoduché, je tu totiž i odsávání, což znamená žádnou vodu na podlaze.
Žádné kabely znamenají volnost pohybu

Tento čistič naštěstí nemá žádné kabely, ale baterii, která na jedno nabití odsává až 30 minut - nemusím se tedy omezovat na blízkost zásuvky. Celé to funguje velmi jednoduše. V jedné ruce mám speciální láhev, na jejímž konci je rozprašovač s návlekem. Stačí tedy lahvičku naplnit mycím roztokem, nastříkat na okno, rozetřít a následně zapojit do práce čistič oken s odsáváním.

Ten je lehký, pevný a dobře se drží (má pogumovanou rukojeť), takže jsem konečně zapomněla, co to je bolest rukou. A co je úplně nejlepší, stejně jednoduše se dají čistit nejen okna, ale i obkladačky, zrcadla nebo například skleněný konferenční stolek. A mohou to být dokonce i střešní okna nebo sprchový kout.

Nastavitelná sací hubice se dokonce dá nastavit tak, abyste mohli pěkně odsát vodu iz méně dostupných míst. Pohodlně jsem tedy umyla nejen všechna okna, ale i zbrusu nových obklady, které se nyní lesknou a připomínají zrcadlo. Tato profi verze s přídomkem ADV má i druhou baterii a rychlonabíječku, což znamená dobití doplna cca za hodinku.

Doporučené produkty
KARCHER NT 30/1 Tact Te*EU 11482110
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Oblíbenec řemeslníků mezi vysavači pro vysávání mokrých a suchých nečistot: Kärcher NT 30/1 Tact ...
13 431 Kč
Na objednávku
KARCHER Profesionální okenní vysavač WVP 10 Adv 16335600
Náš bateriový vysavač oken WVP 10 Adv leží vždy dobře v ruce, ať už pracujete vertikálně, horizon...
4 960 Kč
Na objednávku
Akční produkty
KARCHER Zavlažovací hodiny WT 4 26451740
Akce
36% / -442 Kč
Snadno programovatelný zavlažovací automat pro zavlažování dle potřeby. Zavlažování začíná a ukon...
808 Kč
1 250 Kč
Na objednávku
NILFISK ATTIX 30-21 PC
Akce
Sleva
Doprava zdarma
Multifunkční vysavač NILFISK ATTIX 30-21 PC ATTIX 30-21 PC 230V 50HZ EU
9 400 Kč
Skladem