Zbozi.cz

Festool na Profinářadí

Festool na Profinářadí

Elektrické nářadí a příslušenství Festool pro nejnáročnější zákazníky. Nově zařazujeme další špičkové nářadí.

28.01.2021 15:33

90 let společnosti Festool

Objednávat můžete celý sortiment již nyní za akční ceny. Kompletní nabídku na www připravujeme

Dokonalost má u nás tradici


Již více než 90 let trvá naše vášeň pro vysoce kvalitní elektronářadí. Tuto vášeň sdílíme se svými uživateli a příznivci: naše nářadí ulehčuje práci profesionálním řemeslníkům – a pomáhá jim rychle dosahovat perfektního výsledku. Myslíme přitom vždy systémově – a co je důležité: vždy důsledně do všech detailů. Pro naše inovační schopnosti hovoří více než 350 patentů, více než 80 ocenění za výrobky a společnost a především: naši spokojení zákazníci.

Oblasti použití

Jsme odborníky v oblastech dřevovýroby, truhlářství, malířství a renovací jakož i lakýrnické přípravy a dokončování. Naším nárokem je dokonalost. Nic méně a nic více. 

Truhlářství a práce se dřevem

Festool je váš odborník na všechny práce se dřevem. Ať se jedná o řezání, frézování, broušení či hoblování a samozřejmě odsávání – pro každé použití, které vyžaduje absolutně přesné zacházení s dřevěným obrobkem, má firma Festool již po desetiletí připraveno optimální elektronářadí s osvědčenou kvalitou a univerzalitou.

Tesařství a dřevostavby

Tesařské řemeslo zhotovuje střechy, dřevěné domky, schody a fasády na věčnost. A ta začíná s profesionálním nářadím Festool. Ať se jedná o řezání, vrtání, šroubování, hoblování, dlabání, drážkování či další operace, Festool nabízí prakticky pro každé použití v dřevovýrobě ideální řešení. Robustní, silné a účinné stroje – podle potřeby rovněž bez zásuvky a kabelu v našem systému 18 V. Všechny každodenně splňují úkoly, které musí zvládnout při konstrukci a opravě střech, dřevostaveb, fasád nebo při výrobě schodišť.

Malíři a natěrači

Od rychlého úběru až po perfektní úpravu různých podkladů pro bezchybné povrchy. Ať se jedná o renovaci či suchou stavbu, tepelnou izolaci či montáž, nabízí Festool pro každý úkol malíře to správné nářadí pro nejvyšší kvalitu. K tomu navíc perfektně přizpůsobené systémové příslušenství a kvalitní brusné prostředky pro ještě větší účinnost. Zjistěte, jak můžete s řešeními Festool pracovat s úsporou času a nákladů a bez prachu.

Pokládání podlah

Špatně odstranitelné staré krytiny a oblaka prachu jsou minulostí. S nářadím Festool, které jsme vyvinuli přesně pro požadavky při pokládání podlah, zvládnete každodenní práci ještě rychleji a jednodušeji. Sanační bruska RENOFIX RG 130 přesvědčí v kombinaci s mobilním vysavačem CTM 36 AC RENOFIX a dalším nářadím pro pokladače dlaždic a parket ze systému Festool.

Automotive

Jako výrobce vysoce kvalitního nářadí a systémů, poskytujeme autolakovnám a automobilkám nástroje, které potřebují na vytvoření dokonalé kvality povrchu.
Akční produkty
METABO PowerMaxx BS 12 1x2,0Ah
Akce
30% / -831 Kč
Metabo PowerMaxx BS 12 akumulátorový vrtací šroubovák
1 940 Kč
2 771 Kč
4ks Ihned k odběru
METABO PowerMaxx SB 12 BL 2x4,0Ah LiHD
Akce
49% / -4 056 Kč
Metabo PowerMaxx SB 12 BL Akumulátorová příklepová vrtačka
4 390 Kč
8 446 Kč
5ks Ihned k odběru