Zbozi.cz

Vysavač Karcher VC5 a VC5 CORDLESS

Vysavač Karcher VC5 a VC5 CORDLESS

S osvěžujícími řešeními pro čištění od frmy Kärcher v roce 2019.

16.09.2019 06:38

SVĚŽEST, KTERÁ POTĚŠÍ SRDCE

Chuchvalce jsou pryč, podlaha vytřená na jedničku, okna září a je to tady: Tento „pocit svěžího uklizeného prostoru“, který všichni tak milujeme a se kterým lze tak nádherně odpočívat. Kärcher nabízí svůj kompletní „podlahový arzenál“, který vám ochotně pomůže a zatočí s nečistotami. S našimi osvěžujícími inovacemi výrobků se samozřejmě s láskou postaráme o vaše okna a všechny hladké povrchy v kuchyni, koupelně a o váš domov celkově. Stejně tak doma jsme ale také na vaší zahradě, na vašem dvoře, ve vaší garáži a na terase – neboť: Člověk si může život (úklid a údržbu domu/dvora/zahrady) jednoduše učinit komfortnější a méně namáhavý. Se značkou Kärcher

PUSŤ SVĚŽEST DOVNITŘ!

Vítej, svěžesti! Jen pojď hezky dál! Když nás obklopuješ, člověk má hned dobrý pocit a ví: Byl tu Kärcher. Super nové a super promyšlené čisticí výrobky donutí nečistoty zmizet a svým uživatelům přinášejí radost: z více času, většího komfortu a o tolik snadnějšího úklidu. Takže: S chutí do toho!

Uklizený domov vám pomůže uspořádat si myšlenky. Udělejte si pořádek krok za krokem. Začněte v přehledném pokoji a úspěšně se propracujte celým bytem. Inspirace se zaručeně dostaví!

Vítej, každodenní živote!

Drobky pod stolem. Otisky tlapek na parketách. Chomáče prachu za dveřmi. Čokoláda na sedačce. Půlka pískoviště v koberci Flokati. Otisky prstů na okně. A: Auto, sklep a garáž se také zase musí vysát. Pořád je co dělat. A vždy je zde optimální řešení pro čištění.

Sbohem, nečistoty! Méně nečistot znamená kvalitnější život. Čištění jednotlivých míst, rychlé vytírání, vysávání velkých ploch, čištění oken snadné jako nikdy dříve, účinné parní čištění, parní žehlení, vysávání mokrých a suchých nečistot – s našimi stroji pro vnitřní použití bude každodenní život snadnější. A výrazně čistější.

Problémy s místem? Kärcher nabízí ra¬nované řešení, aby se hezké věci v životě ocitly v centru pozornosti. Čím méně místa vysavač potřebuje, tím lépe. Ultrakompaktní KARCHER VC 5 nebo jeho bezkabelový bratr KARCHER Ruční vysavač VC 5 Cordless jsou při čištění velcí pomocníci. Naopak pro uložení jsou hodně malí

Supersiláci

Drobek se jen zřídka vyskytuje osamoceně. Nejraději leží – společně s prachem, vlasy a dalšími částečkami – na podlaze nebo okolo sedačky. Je skvělé, že se výkonné vysavače Kärcher dokážou houfům nečistot postavit a dělají to, co umí nejlépe: úžasně vysávají.Na všechnoAno, máme je všechny: Vysavače pro alergiky. Pro rodiny. Pro domácnosti svobodných. Pro velké a malé byty. Se sáčkem i bez sáčku. Tedy pro každý požadavek a každou potřebu vhodný vysavač, který zbaví kobercovou, dlaždicovou nebo i parketovou podlahu prachu a podobně.

MALÝ A KOMPAKTNÍ S VELKOLEPÝM VÝKONEM.

Nezáleží na tom, o jaký druh nečistot se u soupeře jedná: KARCHER VC 5 mu nedá šanci. Díky plně teleskopickému systému, bezsáčkovému filtru, vysoce výkonné podlahové hubici a regulovatelné sací síle vyhraje tento prostorový zázrak každý souboj. A postará se o čistotu v každém rohu. Ostatně všechny tyto přednosti má i jeho bezkabelový bratr KARCHER Ruční vysavač VC 5 Cordless, který má navíc výhodu neomezeného pohybu. Budete tak vždy perfektně připravení na každodenní život – s chytrými řešeními pro čištění od firmy Kärcher pro vnitřní použití.

VC 5: MONSTRÓZNÍ SÍLA. TRPASLIČÍ VELIKOST.

Kompaktní, bezsáčkový, s velkým sacím výkonem: To, co umí VC 5, skvěle dokáže i nový VC 5 Cordless – a dokonce ještě o něco víc. Jeho výkonná lithium-iontová baterie hravě nahradí zásuvku a dopřeje tomuto malému vysávacímu zázraku až hodinový neomezený pohyb bez kabelu. Za tuto dobu lze dokonale vysát většinu bytů – i díky přepínací podlahové hubici, která je optimálně přizpůsobená pro tento stroj, a vysoce účinnému bezkartáčovému motoru.

PŘEDNOSTI, VE KTERÝCH SPOČÍVÁ ROZDÍL

Neomezený pohyb bez kabelu po dobu až 60 minut díky výkonné lithium-iontové baterii.

Nejjednodušší uložení na minimálním prostoru.

Žádný rozdíl ve výkonu oproti kabelovým vysavačům.

VC 5 CORDLESS: MONSTRÓZNÍ SÍLA. TRPASLIČÍ VELIKOST. BEZ KABELU.


Doporučené produkty
KARCHER VC 5 13491000
19% / -908 Kč
Nový vysavač Kärcher VC 5 je skutečný silák mezi trpaslíky: mimořádně kompaktní a zároveň silný. ...
3 882 Kč
4 790 Kč
Momentálně nedostupné
KARCHER VC 5 Cordless bateriová verze  13493000
15% / -1 218 Kč
Tyčový AKU vysavač VC 5 Cordless je ruční bezsáčkový vysavač s dobou chodu baterie až 40 minut. Z...
7 272 Kč
8 490 Kč
Skladem
Akční produkty
BOSCH LR 7 PROFESSIONAL 0601069J00
Akce
29% / -1 007 Kč
Přijímač laserového paprsku LR 7
2 551 Kč
3 558 Kč
Ihned k odběru
BOSCH 35dílná sada vrtáků a šroubovacích bitů PROFESSIONAL 2607017328
Akce
45% / -520 Kč
35dílná sada vrtáků a šroubovacích bitů PH1; PH2; PH3; PZ1; PZ2; PZ3; SL3; SL4; SL5; SL6; H3; H4;...
653 Kč
1 173 Kč
Ihned k odběru