Zbozi.cz

SVĚŽEST? DOVNITŘ! NEČISTOTY? VEN!

SVĚŽEST? DOVNITŘ! NEČISTOTY? VEN!

S osvěžujícími řešeními pro čištění od frmy Kärcher v roce 2020

04.05.2020 12:53

SVĚŽEST, KTERÁ POTĚŠÍ SRDCE

...Chuchvalce jsou pryč, podlaha vytřená na jedničku, okna září a je to tady: Tento „pocit svěžího uklizeného prostoru“, který všichni tak milujeme a se kterým lze tak nádherně odpočívat. Kärcher nabízí svůj kompletní „podlahový arzenál“, který vám ochotně pomůže a zatočí s nečistotami. S našimi osvěžujícími inovacemi výrobků se samozřejmě s láskou postaráme o vaše okna a všechny hladké povrchy v kuchyni, koupelně a o váš domov celkově. Stejně tak doma jsme ale také na vaší zahradě, na vašem dvoře, ve vaší garáži a na terase – neboť: Člověk si může život (úklid a údržbu domu/dvora/zahrady) jednoduše učinit komfortnější a méně namáhavý. Se značkou Kärcher

PUSŤ SVĚŽEST DOVNITŘ!

Vítej, svěžesti! Jen pojď hezky dál! Když nás obklopuješ, člověk má hned dobrý pocit a ví: Byl tu Kärcher. Super nové a super promyšlené čisticí výrobky donutí nečistoty zmizet a svým uživatelům přinášejí radost: z více času, většího komfortu a o tolik snadnějšího úklidu. Takže: S chutí do toho!

Uklizený domov vám pomůže uspořádat si myšlenky. Udělejte si pořádek krok za krokem. Začněte v přehledném pokoji a úspěšně se propracujte celým bytem. Inspirace se zaručeně dostaví!

VŠECHNO V NEJLEPŠÍM POŘÁDKU!

Vítej, každodenní živote! Drobky pod stolem. Otisky tlapek na parketách. Chomáče prachu za dveřmi. Čokoláda na sedačce. Půlka pískoviště v koberci Flokati. Otisky prstů na okně. A: Auto, sklep a garáž se také zase musí vysát. Pořád je co dělat. A vždy je zde optimální řešení pro čištění. Sbohem, nečistoty! Méně nečistot znamená kvalitnější život. Čištění jednotlivých míst, rychlé vytírání, vysávání velkých ploch, čištění oken snadné jako nikdy dříve, účinné parní čištění, parní žehlení, vysávání mokrých a suchých nečistot – s našimi stroji pro vnitřní použití bude každodenní život snadnější. A výrazně čistější.

Problémy s místem? Kärcher nabízí ra¬nované řešení, aby se hezké věci v životě ocitly v centru pozornosti. Čím méně místa vysavač potřebuje, tím lépe. Ultrakompaktní KARCHER VC 5 nebo jeho bezkabelový bratr VC 5 Cordless jsou při čištění velcí pomocníci. Naopak pro uložení jsou hodně malí.

SUPERSILÁCI. NA VŠECHNO.

Supersiláci, Drobek se jen zřídka vyskytuje osamoceně. Nejraději leží – společně s prachem, vlasy a dalšími částečkami – na podlaze nebo okolo sedačky. Je skvělé, že se výkonné vysavače Kärcher dokážou houfům nečistot postavit a dělají to, co umí nejlépe: úžasně vysávají.Na všechnoAno, máme je všechny: Vysavače pro alergiky. Pro rodiny. Pro domácnosti svobodných. Pro velké a malé byty. Se sáčkem i bez sáčku. Tedy pro každý požadavek a každou potřebu vhodný vysavač, který zbaví kobercovou, dlaždicovou nebo i parketovou podlahu prachu a podobně.

MALÝ A KOMPAKTNÍ S VELKOLEPÝM VÝKONEM

Nezáleží na tom, o jaký druh nečistot se u soupeře jedná:KARCHER VC 5 mu nedá šanci. Díky plně teleskopickému systému, bezsáčkovému filtru, vysoce výkonné podlahové hubici a regulovatelné sací síle vyhraje tento prostorový zázrak každý souboj. A postará se o čistotu v každém rohu. Ostatně všechny tyto přednosti má i jeho bezkabelový bratr VC 5 Cordless, který má navíc výhodu neomezeného pohybu. Budete tak vždy perfektně připravení na každodenní život – s chytrými řešeními pro čištění od firmy Kärcher pro vnitřní použití

Špičkový výkon - Dokonalé výsledky čištění i při kompaktní konstrukci – jako dobrý, ale velký klasický vysavač.

Magnetická parkovací poloha - Bezpečné odstavení při přerušení práce. Komfortní přemisťování. Prostorově úsporné uložení.

Optimální volnost pohybu - Díky svislé konstrukci. Odpadá obtížné tahání za sebou a nedochází k zahákávání. Ideální také pro vysávání schodů.

Bezsáčkový …filtrační systém - S jednoduše vyjímatelnou filtrační kazetou. Odpadá nepohodlná výměna sáčků. Odpadají další náklady. Díky integrovanému čištění filtru není nutné ruční čištění.

Plnohodnotný jako velký vysavač - V zasunutém stavu pomocí hubice na čalounění, štětce na nábytek nebo štěrbinové hubice rychle vyčistí veškeré povrchy a mezery

Šetří místo - To nedokáže žádný klasický vysavač: Stisknutím tlačítka se z vysavače stane nejkompaktnější kus na světě. A vejde se dokonce i do zásuvky.

Nezávislost bez kabelu s lithium-iontovou baterií - Zajede všude, dostane se všude, vejde se všude a má dlouhou výdrž: nový bezkabelový bateriový vysavač VC 5 Cordless s maximálně neomezeným pohybem


VC 5: MONSTRÓZNÍ SÍLA. TRPASLIČÍ VELIKOST.


Vítej, svěžesti! Jen pojď hezky dál!

 Když nás obklopuješ, člověk má hned dobrý pocit a ví: Byl tu Kärcher. Super nové a super promyšlené čisticí výrobky donutí nečistoty zmizet a svým uživatelům přinášejí radost: z více času, většího komfortu a o tolik snadnějšího úklidu. Takže: S chutí do toho!

Uklizený domov vám pomůže uspořádat si myšlenky. Udělejte si pořádek krok za krokem. Začněte v přehledném pokoji a úspěšně se propracujte celým bytem. Inspirace se zaručeně dostaví!

PRO VNITŘNÍ POUŽITÍ - Vítej, každodenní živote! Drobky pod stolem. Otisky tlapek na parketách. Chomáče prachu za dveřmi. Čokoláda na sedačce. Půlka pískoviště v koberci Flokati. Otisky prstů na okně.  Auto, sklep a garáž se také zase musí vysát. Pořád je co dělat. A vždy je zde optimální řešení pro čištění.

Sbohem, nečistoty! Méně nečistot znamená kvalitnější život. Čištění jednotlivých míst, rychlé vytírání, vysávání velkých ploch, čištění oken snadné jako nikdy dříve, účinné parní čištění, parní žehlení, vysávání mokrých a suchých nečistot – s našimi stroji pro vnitřní použití bude každodenní život snadnější. A výrazně čistější. Po drobných každodenních radostech často zůstávají větší stopy.

VŠECHNO V NEJLEPŠÍM POŘÁDKU! Problémy s místem? Kärcher nabízí rafinované řešení, aby se hezké věci v životě ocitly v centru pozornosti. Čím méně místa vysavač potřebuje, tím lépe. Ultrakompaktní VC 5 nebo jeho bezkabelový bratr VC 5 Cordless jsou při čištění velcí pomocníci. Naopak pro uložení jsou hodně malí.

Supersiláci - Drobek se jen zřídka vyskytuje osamoceně. Nejraději leží – společně s prachem, vlasy a dalšími částečkami – na podlaze nebo okolo sedačky. Je skvělé, že se výkonné vysavače Kärcher dokážou houfům nečistot postavit a dělají to, co umí nejlépe: úžasně vysávají. Na všechno, máme je všechny: Vysavače pro alergiky. Pro rodiny. Pro domácnosti svobodných. Pro velké a malé byty. Se sáčkem i bez sáčku. Tedy pro každý požadavek a každou potřebu vhodný vysavač, který zbaví kobercovou, dlaždicovou nebo i parketovou podlahu prachu a podobně.

SUPERSILÁCI. NA VŠECHNO. Spoustu skvělých informací k vysavačům se super sílou najdete zde: www.karcher.cz Nezáleží na tom, o jaký druh nečistot se u soupeře jedná: Kärcher VC 5 mu nedá šanci. Díky plně teleskopickému systému, bezsáčkovému filtru, vysoce výkonné podlahové hubici a regulovatelné sací síle vyhraje tento prostorový zázrak každý souboj. A postará se o čistotu v každém rohu. Ostatně všechny tyto přednosti má i jeho bezkabelový bratr VC 5 Cordless, který má navíc výhodu neomezeného pohybu. Budete tak vždy perfektně připravení na každodenní život – s chytrými řešeními pro čištění od firmy Kärcher pro vnitřní použití.

MALÝ A KOMPAKTNÍ S VELKOLEPÝM VÝKONEM. Šetří místo. To nedokáže žádný klasický vysavač: Stisknutím tlačítka se z vysavače stane nejkompaktnější kus na světě. A vejde se dokonce i do zásuvky. Špičkový výkon, Dokonalé výsledky čištění i při kompaktní konstrukci – jako dobrý, ale velký klasický vysavač. Magnetická parkovací poloha Bezpečné odstavení při přerušení práce. Komfortní přemisťování. Prostorově úsporné uložení. Optimální volnost pohybu Díky svislé konstrukci. Odpadá obtížné tahání za sebou a nedochází k zahákávání. Ideální také pro vysávání schodů. Bezsáčkový …filtrační systém s jednoduše vyjímatelnou filtrační kazetou. Odpadá nepohodlná výměna sáčků. Odpadají další náklady. Díky integrovanému čištění filtru není nutné ruční čištění. Plnohodnotný jako velký vysavač v zasunutém stavu pomocí hubice na čalounění, štětce na nábytek nebo štěrbinové hubice rychle vyčistí veškeré povrchy a mezery.

VC 5 Obj. č. 1.349-100.0 Nezávislost bez kabelu s lithium-iontovou baterií - Zajede všude, dostane se všude, vejde se všude a má dlouhou výdrž: nový bezkabelový bateriový vysavač VC 5 Cordless s maximálně neomezeným pohybem.

S LITHIUMIONTOVOU BATERIÍ Na první pohled: Ach, ten je roztomilý. I na druhý pohled: Páni, ten toho dokáže! Kompaktní vysavač VC 5 je mimořádně skladný. A díky tomu také mimořádně prostorově úsporný. Ideální pro malé domácnosti a při problémech s místem. Díky Díky plně teleskopické sací trubce se vejde dokonce i do zásuvky! To nedokáže žádný klasický vysavač. Ale VC 5 ano. Protože i přes miniaturní provedení zabezpečuje maximální výsledky při čištění na úrovni velkého klasického vysavače. Patří tak k vysavačům s nejlepším čisticím výkonem na trhu. A umí toho ještě víc: Šetří peníze. Vysavač si vystačí bez drahých filltračních sáčků. Stačí jednoduše vyjmout plnou ¬ltrační kazetu, vyprázdnit ji a nasadit zpět. A můžete pokračovat.

PŘEDNOSTI, VE KTERÝCH SPOČÍVÁ ROZDÍL

■Vynikající čisticí výkon na úrovni velkého klasického vysavače.

■Nejjednodušší uložení na minimálním prostoru.

■Rychlé vyprazdňování filtru. Nevznikají náklady na dokupování drahých sáčků.

VC 5: MONSTRÓZNÍ SÍLA. TRPASLIČÍ VELIKOST. Kompaktní, bezsáčkový, s velkým sacím výkonem: To, co umí VC 5, skvěle dokáže i nový VC 5 Cordless – a dokonce ještě o něco víc. Jeho výkonná lithium-iontová baterie hravě nahradí zásuvku a dopřeje tomuto malému vysávacímu zázraku až hodinový neomezený pohyb bez kabelu. Za tuto dobu lze dokonale vysát většinu bytů – i díky přepínací podlahové hubici, která je optimálně přizpůsobená pro tento stroj, a vysoce účinnému bezkartáčovému motoru.

VC 5 Cordless

■Neomezený pohyb bez kabelu po dobu až 60 minut díky výkonné lithium-iontové baterii.

■Nejjednodušší uložení na minimálním prostoru.

■Žádný rozdíl ve výkonu oproti kabelovým vysavačům.

VC 5 CORDLESS: MONSTRÓZNÍ SÍLA. TRPASLIČÍ VELIKOST. BEZ KABELU.

Uložení na minimálním prostoru. Více úložného prostoru pro ostatní věci. Flexibilní kloub Snadné manévrování a vysávání pod nábytkem. Bezsáčkový filtrační systém s integrovaným čištěním filtru.

Základní pravidlo: Vysavač musí odpovídat způsobu života! Na výběr jsou tři kategorie: Bezkabelové bateriové vysavače pro maximálně neomezený pohyb a optimální komfort při vysávání. Kabelové vysavače pro velké nebo malé obytné plochy, velký nebo malý úložný prostor, se sáčkem nebo bez sáčku, pro rodiny nebo svobodné. Vysavač s vodním filtrem pro alergiky.

KARCHER VC 3

■ Ideální pro úklid bytů a menších domů.

■Bezsáčkový multicyklonový vysavač.

KARCHER VC 5

■ Ideální pro malé domácnosti s malým úložným prostorem.

■ Bezsáčkový ¬ltrační systém: rychlé vyprazdňování ¬ltru bez vysokých nákladů na nákup filtračních sáčků.

■ Bohaté příslušenství, např. pro úzká místa, čalounění a choulostivé povrchy.

KARCHER VC 5 Cordless

■ Ideální pro rychlé použití v malých domácnostech s malým úložným prostorem.

■Lithium-iontová baterie pro dlouhou dobu chodu.

■ Bezsáčkový filtrační systém.Technické údaje

■ Doba chodu: max. 40 min Doba nabíjení baterie: 180 min

KARCHER VC 2

Ideální pro úklid bytů a menších domů.

Vč. přihrádky na příslušenství, do které lze uložit štěrbinovou hubici a štětec na nábytek.

KARCHER VC 6

Rychlé a pohodlné vysávání dokonce i velkých ploch.

Systém QuickClick pro rychlou a jednoduchou výměnu hubic.

Funkce vyhýbání se překážkám EasySlider chrání nábytek před poškrábáním.

KARCHER DS 6

Řešení pro alergiky.

Vodní fitr místo filtračního sáčku.

Důkladně čistí nejen podlahy. Svěží a čistý bude také vzduch. Pro příjemné klima v místnosti.


Akční produkty
BOSCH GNH 18V-64 M PROFESSIONAL 0601481003
Akce
Akumulátorová hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-64 M
16 487 Kč
25 409 Kč
Skladem
BOSCH 35dílná sada šroubovacích nástavců Extra Hard, PH, PROFESSIONAL 2607017328
Akce
35dílná sada šroubovacích nástavců Extra Hard, PH, PZ, SL, H, T
630 Kč
1 322 Kč
Skladem