Zbozi.cz

Stali jsme se hrdými zástupci značky WIHA

Stali jsme se hrdými zástupci značky WIHA

WIHA je mezinárodní prémiová značka. Jako mezinárodní prémiová značka má odvahu hledat nové cesty, růst v celosvětovém měřítku a neustále se zlepšovat a rozvíjet. Hlavním motem značky WIHA je bezpečnost, kvalita a inovativní přístup.

24.03.2022 07:33

O společnosti Wiha

                                                                                        Wiha je jedním z předních světových výrobců ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu a řemeslech. Společnost Wiha, která vznikla před 80 lety jako malý rodinný podnik, má v současné době zastoupení po celém světě - a je nadále řízena rodinou Hahnových.

Hodnoty a vzor

Naše porozumění, naše hodnoty, náš vzor... podle toho pracujeme a podle toho se rozvíjíme


Ekonomicky úspěšný rodinný podnik

Jako ekonomicky úspěšný, zdravý a trvale rostoucí rodinný podnik jsme nezávislí a chceme si tuto hodnotu uchovat a chránit.
Vysoce motivovaný špičkový tým

Wiha má coby nadregionálně vyhledávaný zaměstnavatel špičkový tým. Považujeme za svou odpovědnost tento tým podporovat v jeho zaměření na budoucnost a dále ho rozvíjet. V zájmu naší dlouhodobé, úzké a společné spolupráce i v budoucnu.
Mezinárodní prémiová značka

Jako mezinárodní prémiová značka máme odvahu hledat nové cesty, růst v celosvětovém měřítku a neustále se zlepšovat a rozvíjet.
Zaměření na uživatele a používání

Důsledně vyvíjíme řešení pro ruční nářadí s ohledem na skutečné potřeby a požadavky uživatelů. Jako věrný partner specializovaného obchodu poskytujeme rozsáhlou podporu, poradenství a koncepční nástroje, které mu umožňují předávat naše řešení uživatelům.Akční produkty
METABO BS 18 LT+ W 18 LTX 125,2x4,0Ah
Akce
40% / -7 592 Kč
Metabo Combo Set 2.4.1 18 V Akumulátorové stroje v sadě
11 490 Kč
19 082 Kč
1ks Ihned k odběru
BOSCH Dělicí kotouč rovný Standard for Metal PROFESSIONAL 2608603165
Brusivo AKCE
Akce
67% / -35 Kč
Dělicí kotouč rovný Standard for Metal
18 Kč
53 Kč
25ks Ihned k odběru