Zbozi.cz

Rychlost ještě nikdy nebyla tak jedinečná.

Rychlost ještě nikdy nebyla tak jedinečná.

Seznamte se! Přichází WIHA SpeedE®I

08.07.2022 08:49

Znáte WIHA speedE® ?

jako první elektrický šroubovák Wiha, pomocí kterého můžete pracovat efektivněji a zdravěji. Wiha by nebyla Wihou, kdybychom u tohoto skončili. Proto vám nyní představujeme novou generaci speedE®II - ještě rychlejší, ještě silnější a ještě všestrannější.

     3 x zvýší rychlost Vaší práce                Slim bity jsou testovány do 1000V              Práce je šetrná k Vaším rukám               Vyrobeno v Německu

Nový WIHA speedE®II má totiž dvě výkonnostní úrovně, 0,4 Nm and 1,0 Nm, což otevírá nové spektrum použití. Integrovaná funkce ochrany materiálu zaručuje bezpečnost na obou úrovních výkonu. S novou generací speedE®II Wiha dokazuje, že můžete vždy něco udělat trochu lépe - aby byla vaše práce ještě snadnější.

„Rychle“ dosud nemělo takovou sílu.

Funkce ochrany materiálu při 1,0 Nm: Perfektní pro větší závitové šrouby.

Díky nové výkonnostní úrovni 1,0 Nm je nyní speedE®II ideálním nástrojem také pro šroubování vyžadující větší sílu. Kdykoliv dochází k použití větších závitových šroubů, můžete se speedE®II dokončit práci 3x rychleji než s konvenčním šroubovákem.

„Rychle“ nebylo nikdy tak všestranné.

Rychlejší, účinnější, s lepší kontrolou: speedE®II je malý kompaktní zázrak s výhodami, ze kterých může mít každý prospěch při své každodenní práci. A, podobně jako v případě veškerého nářadí Wiha, je speedE®II vzorně navržen ergonomickým způsobem - nikoliv bez důvodu je doporučen lékaři z AGR a fyzioterapeuty.

„Rychle“ nebylo nikdy tak modulární.

Různé úkony, různé požadavky: Vy rozhodujete o tom, co potřebujete. Se sadou speedE®II, která spojuje přídavné moduly s momentovými adaptéry, může každý dát dohromady všechny díly, které potřebuje.

Doporučené produkty
Wiha 44318
Wiha Elektrický šroubovák speedE® II electric 7dílná sada s nástavci slimBit, bateriemi a nabíječ...
5 577 Kč
6 165 Kč
Momentálně nedostupné
Akční produkty
BOSCH ART 35 0600878M00
Akce
Strunová sekačka ART 35
1 990 Kč
3 529 Kč
5+ ks Ihned k odběru
BOSCH GKF 12V-8 PROFESSIONAL 06016B0000
Akce
Akumulátorová ohraňovací frézka GKF 12V-8
7 990 Kč
10 720 Kč
Skladem