Zbozi.cz

Pilové kotouče Bosch Expert

Pilové kotouče Bosch Expert

Pro různé aplikace: Pilové kotouče pro okružní pily Bosch "Expert for" - Vysoký řezný výkon díky karbidové technologii.

05.08.2019 11:32

• Rozšíření sortimentu pěti sérií o další rozměry
• Specializované řešení ruční, kapovací, pokosové a stolní pily
• Program "Expert for" se speciální karbidovou technologií a technologií nanášení povlaku na povrch těla kotoučů

Téměř pro každý typ nářadí nabízí Bosch vhodný pilový kotouč rady "Expert for", přičemž zavádí další rozměry při pěti aplikačních sériích:
"Expert for Wood" - pilové kotouče na dřevo a dřevěné materiály
"Expert for ConstructWood" - pilové kotouče pro bednění, surové dřevotřískové desky, desky zvukuvej izolace a pórobeton
"Expert for HighPressureLaminate" - pilové kotouče na laminátové desky lisované pod velkým tlakem, na desky desek Trespa ®
"Expert for FiberCement" - pilové kotouče na fibrocement, sádrokarton a Eternit ®
"Expert for SandwichPanel" - pilové kotouče na sendvičové panely s ocelovými plechy s jednostrannou nebo oboustrannou povrchovou vrstvou.
Pilové kotouče jsou určeny pro ruční okružní pily, kapovací a pokosové pily, stolní pily. Svým technologickým zpracováním, tvarem a uspořádáním zubů jsou určeny na konkrétní materiály. Jsou vhodné pro truhláře, tesaře, elektroinstalatér, vodoinstalatéři, topenáře, pokrývače, stavitelů fasád a různé jiné aplikace.

Program Bosch "Expert for" - Vysoký řezný výkon díky karbidové technologii

Zuby kotoučů řady "Expert for" jsou vyrobeny speciální karbidovou technologií Microteq, jedinečnou vlastní výrobou společnosti Bosch. Tvrdokovové zrna použité na výrobu jsou mimořádně tvrdé, mají dlouhou životnost. Jelikož zrnitost karbidu je důležitá pro ostrost a odolnost hrany ostří proti řezu, Bosch dosahuje vysokou kvalitu řezu a životnost pilových kotoučů pomocí jemných až velmi jemných zrnitostí. Pro přesnost a trvanlivost ocelového tělesa je použit vysoce kvalitní ochranný povlak Proteqtion, který se nanáší High-end technologií. Funkčně snižuje tření při řezání, fyzicky zabraňuje korozi ocelové tělesa pilového kotouče. Snížení tření tělesa znamená zvýšení výkonnosti řezu. Při kotoučích "Expert for FiberCement" jsou při výrobě zubů použity polykrystalické diamanty (PCD), které jsou ještě tvrdší než tvrdokov. Výsledkem je výrazně delší životnost pilového kotouče.
Bosch má v nabídce širokou škálu pilových kotoučů pro specifické aplikace, jako jsou např. kotouče na hliník "Expert for Aluminium", na kov "Expert for Steel", na nerezovou ocel "Expert for Stainless Steel", na dřevotřískové a dýhované desky "Expert for LaminatedPanel" nebo kotouče na různé materiály zároveň jako jsou plast, dřevo, hliník "Expert for MultiMaterial".Akční produkty
METABO BS 18 LT+ W 18 LTX 125,2x4,0Ah
Akce
40% / -7 592 Kč
Metabo Combo Set 2.4.1 18 V Akumulátorové stroje v sadě
11 490 Kč
19 082 Kč
1ks Ihned k odběru
DREMEL® sada na stříhání drápků domácích zvířat F0137020JA
Akce
30% / -358 Kč
DREMEL® sada na stříhání drápků domácích zvířat
841 Kč
1 199 Kč
Skladem