Zbozi.cz

Nový rotační laser od značky BOSCH GRL 600

Nový rotační laser od značky BOSCH GRL 600

Poprvé s Connectivitou: Nový rotační laser od společnosti Bosch pro profesionály

03.04.2020 08:22

Laser GRL 600 CHV je sestrojen tak, aby vydržel velké zatížení a má tedy vysokou ochranou IP68 a robustní design.


   

     Obzvláště jednoduché: Ovládání a ovládání pro aplikaci a uživatelské rozhraní
     Obzvláště robustní: Odolný vůči prachu, vodotěsnost a náklon do výšky dvou metrů
     Obzvláště všestranný: Poprvé s funkcí dvojitého sklonu.
Postaven tak, aby vydržel náročné použití s vysokou ochranou IP a robustním designem

Intuitivní provoz, zvláště robustní konstrukce - to je vše, o čem je GRL 600 CHV Professional, první připojitelný rotační laser od společnosti Bosch. Nabízí profesionální použití ve stavebnictví, stavbě silnic, skladech nebo terénních úpravách s vysokým provozním komfortem s horizontální a vertikální nivelací v pracovním rozsahu 600 metrů (průměr): Rotační laser je jednoduše připojen přes Bluetooth k smartphonu a poté pohodlně ovládán , kontrola a personalizace pomocí aplikace Remoteing Remote. S GRL 600 CHV Professional mají profesionálové neustálý přehled o stavu prostřednictvím uživatelského rozhraní. Rotační laser je díky své robustnosti zvláště vhodný pro různé aplikace na staveništích v interiéru i venku: S ochranou IP 68 je prachotěsný a vodotěsný - včetně baterie díky uzavřenému prostoru pro baterie. Boční rukojeti chrání rotační laser před nárazy a díky jeho stativu jsou odolné proti náklonu až do výšky dvou metrů. Rozsah jeho aplikace je navíc rozšířen o nově integrovanou funkci duálního svahu. Používá se například pro zarovnání drenážních systémů s centrálním drenážem a zaručuje přesné výsledky prostřednictvím možnosti zadání obou sklonů přímo v nástroji nebo v aplikaci.

S displejem a aplikací: Více kontroly pro jednoduché a přesné výsledky
Profesionálové mohou pohodlně upravovat nastavení nebo číst výsledky prostřednictvím uživatelského rozhraní, jednoduchého a intuitivně ovládaného displeje. Vzdálená aplikace Leveling Remote poskytuje přidanou hodnotu: Lze ji použít například k vizualizaci funkce duálního sklonu. Stupně se sklonem v ose X a Y ± 8,5 procenta tak lze snadno vizualizovat a upravit. Větší sklon lze nastavit ručně podle potřeby - rozsah aplikace je tedy velmi široký. Mezi další funkce, které  lze nastavit pomocí displeje a aplikace, patří například úhel rozmítání, rychlost otáčení a Anti-Drift System (ADS). Aktivuje se, jakmile se poloha zařízení změní nárazem nebo vibracemi způsobenými například silným větrem. Tím se minimalizují chyby měření. Rovněž se lze vyhnout rušení s jinými rotačními lasery: Laserový paprsek lze deaktivovat v „Mask Mode“ v aplikaci Remoteing Remote pro jednotlivé nebo připojené kvadranty. Odborníci se tedy během práce navzájem neruší. Úspora času a peněz je zaručena pomocí „uCal“, asistenta kalibrace aplikace: Nabízí podrobné pokyny pro jednoduchou kalibraci. Za tímto účelem již zařízení nemusí být zasláno do servisního střediska. Chyby měření jsou minimalizovány a odborníci se mohou spolehnout na přesnost ± 0,05 milimetrů na metr.

Funkční vybavení od přijímače k ​​baterii

  GRL 600 CHV Professional pracuje s přijímačem LR 60 Professional. Je vybaven mimořádně dlouhým přijímacím oknem 125 milimetrů a spolehlivě tak detekuje polohu laserového paprsku. Při aktivované funkci „středová čára“ je střed přijímače automaticky nalezen rotačním laserem a poté je laser vyrovnán. Dva osvětlené displeje - jeden na přední a zadní straně přijímače - usnadňují čtení laserového paprsku. Díky měkké rukojeti se přijímač dobře vejde do vaší ruky a v případě potřeby může být například při kalibraci rotačního laseru snadno připevněn pomocí háčků a integrovaných magnetů nebo připevněn na kovové povrchy.

Díky duálnímu napájení je GRL 600 CHV Professional vždy připraven k provozu: Je kompatibilní se všemi bateriemi v systému Bosch Professional 18 V až do 8,0 Ah. Aplikace s vysoce výkonnou baterií ProCore18V s 4,0 Ah jsou obzvláště efektivní - s výdrží až 60 hodin. Alternativně lze zařízení provozovat také se čtyřmi bateriemi typu D - odpovídající adaptér je součástí dodávky.

GRL 600 CHV Professional je k dispozici od března 2020. Dálkové ovládání RC 6 Professional a montáž na zeď WM 6 Professional patří mezi funkce, které usnadňují použití profesionálům. Příslušenství, jako jsou stativy a měřicí tyče, je k dispozici z nabídky příslušenství Bosch.Akční produkty
METABO WE 15-125 HD Set GED 600465500
Akce
8 637 Kč
16 759 Kč
1ks Ihned k odběru
KARCHER VC 5 Cordless
Akce
.fg-products-details-page #ribbon div.fc-pastproduct { padding-left: 50px; }
6 390 Kč
8 500 Kč
5+ ks Ihned k odběru