Zbozi.cz

Naše firma se stala oficiálním distributorem značky FLEX

Naše firma se stala oficiálním distributorem značky FLEX

Značka FLEX je synonymem pro úhlové brusky na celém světě a patří mezi výrobce špičkového elektrického a akumulátotového nářadí.

22.07.2019 08:31

FLEX něco málo z historie,

1922 - firmu FLEX založil Hermann Ackerermann a Hermann Schmidt již v roce 1922 pod stejnm jménem ve Stuttgardtu a začali distribuovat vlastní výrobek svůj vynález ruční brusku M6 s pružnou hřídelí


1954 - Odřezávací broušení se stává FLEXEM. V roce 1954 uvedla společnost Ackermann + Schmitt na trh první vysokorychlostní úhlovou brusku s typovým označením DL 9. Termín "FLEX" se stal synonymem úhlových brusek. “Flexen” kompletně nahradil sloveso “cut-off” v hovorovém jazyce.

1987 - Pokračuje vysokým leskem a  FLEX vyvíjí kompletní systémy pro jemné leštění autolaků, nábytku a podlah z přírodního kamene.


1989 - Brilantní povrchy! FLEX zavádí nový způsob zpracování: Saténová úprava - pro bezešvé povrchy na kovu a nerezové oceli.


1996 - V roce 1996 se Ackermann + Schmitt se stává firmou FLEX.


1997 - FLEX Giraffe®. FLEX je prvním výrobcem elektrického nářadí v Evropě, který představil brusku s dlouhým krkem pro povrchovou úpravu stropů a stěn, FLEX Giraffe®. Vývoj, který revolucionizuje pracovní procesy malířů, sádrokartonů, omítek a mnoha dalších obchodů.


2002 - Inovativní až do posledního detailu! FLEX představuje generaci úhlových brusek pro 21. století. Od vynálezce modelu FLEX je k dispozici 8 nových modelů s výkonem od 710 do 1300 wattů v extrémně štíhlém provedení, s vynikajícími provozními vlastnostmi a mnoha inovativními funkcemi výrobku, jako je například. mikroprocesorem řízená elektronika nebo boční rukojeť FLEX SoftVib.


2009 - Vario-Giraffe® WST 700 VV. Další vývoj úspěšného modelu FLEX Giraffe® představuje nové standardy s inovativní teleskopickou funkcí a vyměnitelnou brusnou hlavou.


2010 - RETECFLEX RE 14-5 115 Inovativní systém nástrojů. Rychle a snadno se přizpůsobí různým požadavkům: odborník na renovaci, který může brousit, frézovat, perforovat a leštit.

2011 - POLISHFLEX. Jemný systém leštění pro profesionální zpracování lakovaných povrchů. Kompaktní leštička s variabilní rychlostí, vysokým točivým momentem a extrémně tichým motorem a převodovkou.


2011 - WSE 7 Vario. Nástěnná a stropní bruska Handy-Giraffe® s výměnným systémem hlavy. Je dokonalým doplňkem Vario-Giraffe®, zejména pokud jde o zpracování úzkých prostorů a menších stěnových a stropních povrchů.


2012 - SUPRAFLEX, elektrobruska s rafinovaností. To znamená: prakticky bezprašné broušení různých materiálů a povrchů s mimořádně vysokou rychlostí odstraňování. SE 14-2 125 je specialistou na lakované povrchy, nerezovou ocel a legovanou ocel, stejně jako přírodní a umělý kámen.


2013 - Společnost Chervon Holdings Ltd. přebírá FLEX.


2014 - GE 5 / GE 5 R, nejfrekventovanější FLEX Giraffe® vůbec. Vysoká jednoduchost použití, překvapující rozmanitost aplikací a spolehlivá kvalita - vyrobeno v Německu. FLEX Giraffe® je nyní lehčí, pružnější a robustnější než kdy předtím. Díky novému segmentu rotující hrany lze hrany a přechody od stěny ke stropu obrobit také pomocí GE 5 R.


2015 - Nová generace bezšňůrových nástrojů FLEX nastavuje nové standardy kvality a výkonu díky sofistikovanému konceptu strojů a baterií. Základem pro dobrý výkon akumulátorových nástrojů FLEX je jedinečná inovace. Bateriové články jsou obklopeny chladicím materiálem, který aktivně snižuje vývoj tepla. Technologie "KEEP COOLTM" se vyznačuje měřitelně vyšší životností baterie.


2016 - TRINOXFLEX, jeden z dvou! S novým TRINOXFLEX FLEX nabízí univerzální a především variabilní povrchový systém pro obrábění nerezové oceli. Jedním kliknutím z trubkové brusky na kalandrovací stroj.



2017 - Excentrická leštička FLEX XFE 7-15 150 je zvláště vhodná pro dokonalou povrchovou úpravu. Volnoběžka a zdvih 15 mm zabraňují hologramům. Kromě toho, nízké povrchové teploty a které chrání barvu. Stroj je velmi snadno ovladatelný a ideální doplněk pro dvoustupňový proces leštění


2018 - Akumulátorové leštění bez kompromisů. Vrchní povrchová úprava se pak stává tak nezávislou a pružnou, jak dosud. Akumulátorová rotační leštička PE 150 18.0-EC pro vysokou rychlost odstraňování a bezšňůrová náhodná orbitální leštička XFE 15 150 18.0-EC odstraňuje jemně materiál a odstraňuje hologram.


Akční produkty
BOSCH Fíbrový brusný kotouč R444, Expert for Metal PROFESSIONAL 2608605476
Akce
45% / -8 Kč
Fíbrový brusný kotouč R444, Expert for Metal
10 Kč
18 Kč
150ks Ihned k odběru
Metabo Základní sada 2× LiHD 4,0 Ah SE  685191000
Akce
Metabo Základní sada 2× LiHD 4,0 Ah SE 685191000
4 760 Kč
1ks Ihned k odběru