Zbozi.cz

Metabo Combo Set 6.3.2 18V Akumulátorové stroje v sadě 691201000

Metabo Combo Set 6.3.2 18V 691201000

Metabo Combo Set 6.3.2 18V Akumulátorové stroje v sadě

Nejnižší cena za posledních 30 dní je 0 Kč
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Metabo pro Českou republiku.
EAN 4061792206427
Kód 691201000
Výrobce Metabo
Záruka 24 měsíců
Kategorie Akumulátorové sady nářadí
Produkt značky Metabo

Popis produktu

Akumulátorová příklepová vrtačka SB 18 LTX BL I: Bezuhlíková akumulátorová příklepová vrtačka s maximálním výkonem pro nejnáročnější použití. Přesné zastavení: elektronická momentová spojka se zvýšenou přesností pro přesnou a citlivou práci. Elektronické bezpečnostní vypnutí: bez zpětného rázu při zablokování vrtáku – pro vysokou úroveň ochrany uživatele.
Akumulátorový rázový utahovák SSD 18 LTX 200 BL: Kompaktní akumulátorový rázový utahovák s vnitřním šestihranem 1/4" a 200 Nm. Unikátní bezuhlíkový motor Metabo pro rychlý postup práce a maximální efektivitu při každém použití. Dvanáct úrovní otáček / točivého momentu pro širokou škálu aplikací.
Akumulátorové kombinované kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick: Mimořádně lehké a praktické akumulátorové kladivo s integrovaným sacím rozhraním. Maximální vrtací výkon, účinnost a životnost díky bezuhlíkové technologii a vysoce výkonnému příklepovému mechanismu. Kombinovaná kladivo se 3 funkcemi: Příklepové vrtání, vrtání a sekání.
Akumulátorová přímočará pila STA 18 LTX 100 Mimořádně praktické díky malému obvodu rukojeti a povrchu softgrip. Přesné řezání přizpůsobené materiálu díky variabilní rychlosti zdvihu, kyvnému zdvihu a hluboko uloženému pružinovému vedení pilového listu.
Akumulátorová úhlová bruska WB 18 LTX BL 125 Quick: jedinečný zapouzdřený bezuhlíkový motor Metabo s optimální ochranou proti prachu pro rychlý postup práce a maximální efektivitu. Tenký design pro práci bez únavy v úzkých prostorech nebo nad hlavou. Rychlý brzdicí systém pro maximální ochranu uživatele po vypnutí bleskově zastaví kotouč.
Akumulátorová ruční okružní pila KS 18 LTX 57: Výkonná a lehká akumulátorová ruční okružní pila pro univerzální použití na staveništi. Hliníková podlahová deska přímo použitelná na vodicí lišty Metabo a dalších výrobců. Úhlové šikmé řezy až do 50°, s praktickým zajišťovacím bodem na 45°.
S metaBOXem, inteligentním řešením pro přepravu a skladování

Rozsah dodávky
Akumulátorová příklepová vrtačka SB 18 LTX BL I, akumulátorový rázový utahovák SSD 18 LTX 200 BL, akumulátorové kombinované kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick, akumulátorová přímočará pila STA 18 LTX 100, akumulátorová úhlová bruska WB 18 LTX BL 125 Quick, akumulátorová ruční okružní pila KS 18 LTX 57, 3 akumulátorové články LiHD (18 V/5,5 Ah), nabíječka ASC 145, 6 x metaBOX

Rozsah dodávky

  • Akumulátorová příklepová vrtačka SB 18 LTX BL I, akumulátorový rázový utahovák SSD 18 LTX 200 BL, akumulátorové kombinované kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick, akumulátorová přímočará pila STA 18 LTX 100, akumulátorová úhlová bruska WB 18 LTX BL 125 Quick, akumulátorová ruční okružní pila KS 18 LTX 57, 3 akumulátorové články LiHD (18 V/5,5 Ah), nabíječka ASC 145, 6 x metaBOX

Přednosti produktu

  • Akumulátorová příklepová vrtačka SB 18 LTX BL I: Bezuhlíková akumulátorová příklepová vrtačka s maximálním výkonem pro nejnáročnější použití. Přesné zastavení: elektronická momentová spojka se zvýšenou přesností pro přesnou a citlivou práci. Elektronické bezpečnostní vypnutí: bez zpětného rázu při zablokování vrtáku – pro vysokou úroveň ochrany uživatele.
  • Akumulátorový rázový utahovák SSD 18 LTX 200 BL: Kompaktní akumulátorový rázový utahovák s vnitřním šestihranem 1/4" a 200 Nm. Unikátní bezuhlíkový motor Metabo pro rychlý postup práce a maximální efektivitu při každém použití. Dvanáct úrovní otáček / točivého momentu pro širokou škálu aplikací.
  • Akumulátorové kombinované kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick: Mimořádně lehké a praktické akumulátorové kladivo s integrovaným sacím rozhraním. Maximální vrtací výkon, účinnost a životnost díky bezuhlíkové technologii a vysoce výkonnému příklepovému mechanismu. Kombinovaná kladivo se 3 funkcemi: Příklepové vrtání, vrtání a sekání.
  • Akumulátorová přímočará pila STA 18 LTX 100 Mimořádně praktické díky malému obvodu rukojeti a povrchu softgrip. Přesné řezání přizpůsobené materiálu díky variabilní rychlosti zdvihu, kyvnému zdvihu a hluboko uloženému pružinovému vedení pilového listu.
  • Akumulátorová úhlová bruska WB 18 LTX BL 125 Quick: jedinečný zapouzdřený bezuhlíkový motor Metabo s optimální ochranou proti prachu pro rychlý postup práce a maximální efektivitu. Tenký design pro práci bez únavy v úzkých prostorech nebo nad hlavou. Rychlý brzdicí systém pro maximální ochranu uživatele po vypnutí bleskově zastaví kotouč.
  • Akumulátorová ruční okružní pila KS 18 LTX 57: Výkonná a lehká akumulátorová ruční okružní pila pro univerzální použití na staveništi. Hliníková podlahová deska přímo použitelná na vodicí lišty Metabo a dalších výrobců. Úhlové šikmé řezy až do 50°, s praktickým zajišťovacím bodem na 45°.
  • S metaBOXem, inteligentním řešením pro přepravu a skladování

Parametry produktu
Tento produkt bohužel nemá zadané parametry.