Zbozi.cz

KARCHER Tyčový vysavač VC 5 Cordless AKU verze 13493000

Akce
Sleva
29% / -2 510 Kč
KARCHER VC 5 Cordless
KARCHER VC 5 Cordless
KARCHER VC 5 Cordless
KARCHER VC 5 Cordless
KARCHER VC 5 Cordless

Bohužel, požadovaný produkt již není součástí vašeho aktuálního sortimentu. Příslušenství, čisticí prostředky a návod k obsluze jsou stále k dispozici. Přepnout na aktuální sortiment.

5 990 Kč s DPH
8 500 Kč
5+ ks Ihned k odběru /
Středa, 10.08.
Akční cena na tento produkt platí do 11.10.2022 nebo vyprodání 12 kusů. Poté bude cena 7 690 Kč.
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4054278245508
Kód 13493000
Alternativní kód 1.349-300.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Vysavače se sáčkem
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Bateriový vysavač VC 5 Cordless zajistí více komfortu a svobody pohybu při vysávání. Jeho výkonná 18 Volt lithium-iontová baterie dovoluje používání vysavače po dobu až 40 minut. Pro snadné uložení nebo během nabíjení lze VC 5 Cordless kompaktně složit díky plně teleskopickému systému. Za svůj obdivuhodný výkon vděčí VC 5 Cordless vysoce efektivnímu motoru bez emisí a přepínatelné podlahové hubici. Hubice si vystačí s nízkou spotřebou elektrické energie a díky své mimořádně kompaktní konstrukci a speciální geometrii využije v maximální míře veškerou sílu. Pro ty nejlepší výsledky čištění na všech tvrdých podlahách a kobercích. Další komfort představuje bezsáčkový filtrační systém s integrovaným čištěním filtru, který ušetří drahé náhradní filtrační sáčky. Kazetu filtru lze snadno vyjmout a filtr rychle vyčistit.

Dlouhá doba chodu - Doba chodu až 40 minut v nejnižším výkonnostním stupni Doba chodu až 11 minut v nejvyšším výkonnostním stupni Třístupňová kontrolka stavu nabití baterie zobrazuje zbývající dobu chodu.

Třístupňová regulace výkonu - V závislosti na aplikaci může být výkon rychle a jednoduš přizpůsoben požadavkům.

Komfortní nabíjení - Třístupňová kontrolka stavu nabití baterie Kompletní nabití baterie již za 3 hodiny Funkce zastavení nabíjení a ochrana proti nadměrnému nabití chrání baterii.

Charakteristické znaky a výhody

  • Plně teleskopická sací trubka Stisknutím tlačítka lze přístroj zmenšit o polovinu Dokonalé uložení i na nejmenším prostoru Optimální uzpůsobení sací trubky výšce postavy, resp. způsobu používání.
  • Přepínatelná podlahová hubice s flexibilním kloubem Dokonalé vysávání nečistot na tvrých podlahách a kobercích. Velmi dobrá obratnost čištění pod a kolem nábytku
  • Třístupňový filtrační systém bez filtračních sáčků Bez nutného dokupování filtračních sáčků Automatické čištění filtru při otevření víka filtru Rychlé a snadné uložení
  • Magnetická parkovací poloha Rychlé a bezpečné odložení přístroje při přerušení práce Kompaktní přeprava
  • Odnímatelná podlahová hubice Možnost nasazení dalšího příslušenství pro ideální čištění veškerých prostor v domu

Parametry produktu
Tento produkt bohužel nemá zadané parametry.