Zbozi.cz

KARCHER Parní čistič SG 4/4 10921040

Doprava zdarma
Chci slevu!
KARCHER SG 4/4 10921040

Kompaktní parní čistič SG 4/4 s výkonným tlakem páry 4 bar. S plynulou regulací množství páry a funkcí Vapo-Hydro pro perfektní výsledky čištění bez chemikálií.

31 581 Kč s DPH
Není skladem /
Úterý, 16.06.
Kupte tento produkt za 29 690 Kč
Přihlaste se k našemu newsletteru a dostanete lepší cenu na tento produkt a všechny produkty se štítkem Chci slevu!
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4039784943117
Kód 10921040
Alternativní kód 1.092-104.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Parní čističe
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Přístroj Kärcher SG 4/4 je kompaktní a robustní parní čistič, který Vás přesvědčí excelentním výkonem a certifikovanou dezinfekcí*. S tlakem páry 4 bar dosahuje optimálního výsledku čištění. Plynulá regulace množství páry a funkce VapoHydro (plynulá regulace sytosti páry) umožňují perfektní přizpůsobení přístroje vždy konkrétním úlohám čištění. Systém 2 nádrží lze permanentně doplňovat a tento umožňuje rychlý čas ohřevu, jakož i práci bez prostojů. I ukazatel teploty pomáhá dosahovat optimálních výsledků čištění. Přístroj je univerzálně použitelný a čistí zcela bez použití chemikálií. Rozsáhlé příslušenství zahrnuje mj. 2 podlahové hubice (pro abrazivní a hygienické čištění), vestavěnou zástuvku pro úschovu příslušenství, vestavěný hák na zavěšení kabelu, jakož i uchycení trubky pro prostorově úspornou úschovu. (*Dle prEN 16615, PVC-podlaha, přístroj: SG 4/4 (podlahová hubice s lamelami,30 cm/sek., max. tlak páry, min. VapoHydro) Testový choroboplodný zárodek: Enterococcus hirae ATCC 10541)

Systém dvou nádrží - Nádrž na čistou vodu lze neustále doplňovat, neboť kotel a nádržka jsou od sebe odděleny. Jelikož se ohřívá vždy jen část celkového objemu, vzniká konstantní pára. Díky svému celkovému objemu přes 4l lze parní čistič SG 4/4 používat velmi dlouho bez doplňování vody.

VapoHydro - Díky funkci lze plynule přizpůsobit sílu páry potřebám čištění. Vedle tlaku páry lze také plynule regulovat sytost páry od paprsku páry až po proud horké vody. Pomoí proudu horké vody lze nejprve účinně rozpustit pevně ulpívající nečistoty.

Přihrádka na uložení příslušenství - Integrovaná přihrádka umožňuje uložit nejrůznější příslušenství. Speciálně malé díly jsou bezpečně uloženy a neztratí se. Také trubky mohou být uloženy na zadní straně přístroje.

Charakteristické znaky a výhody

  • Hygienické čištění Hygienické čištění bez použití chemických látek. Absence agresivních čisticích prostředků chrání uživatele i ošetřované plochy. K čištění je využívána pouze voda - to šetří zdraví i náklady.

Vybavení
  • Parní sací hadice s rukojetí
  • Parní trubky 2x
  • Podlahová hubice
  • Ruční hubice
  • Kulatý kartáček, černý
  • Hubice na čalounění s kartáčem
  • Power tryska
  • Tryska na bodový paprsek
Parametry produktu
Topný výkon (W) 2300
Objem nádrže (l) 4
Délka kabelu (m) 7,5
Tlak páry (bar) 4
Teplota kotle (°C) Max. 145
Napětí (V) 220 - 240
Frekvence (Hz) 50 - 60
Hmotnost bez příslušenství (kg) 8
Hmotnost včetně obalu (kg) 11,2
Rozměry (D x Š x V) (mm) 475 x 320 x 275