Zbozi.cz

KARCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny 28632660

Akce
Sleva
30% / -295 Kč
KARCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny  28632660
KARCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny  28632660

Sada kvalitních utěrek z mikrovláken pro parní čištění v koupelně zahrnuje dvě utěrky na podlahu, abrazivní utěrku pro ruční hubici a utěrku na leštění.

675 Kč s DPH
970 Kč
Skladem /
Úterý, 05.10.
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4054278315942
Kód 28632660
Alternativní kód 2.863-266.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Příslušenství pro parní vysavače
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Dokonalá čistota v koupelně: se sadou kvalitních utěrek pro koupelny z mikrovláken. Obě utěrky na podlahu z mikrovláken pro podlahovou hubici EasyFix se postarají o zářivě čistou podlahu v koupelně a nechají se snadno a rychle upínacím systémem připevnit na podlahovou hubici EasyFix a sejmout bez kontaktu s nečistotami. S abrazivní utěrkou pro ruční hubici odstraníte bez námahy i dlouhodobě ulpívající zbytky vápenných usazenin a mýdla. Utěrka na leštění rozzáří zrcadla a jiné hladké plochy v novém lesku.

Charakteristické znaky a výhody

  • Vysoce kvalitní mikrovlákno Optimální rozpouštění nečistot a jejich odstranění pro důkladné výsledky čištění na všech tvrdých plochách. Lze prát v pračce do teploty 60 °C. Nepoužívejte změkčovadla.
  • Abrazivní utěrka z mikrovláken pro ruční hubice s abrazivními i měkkými mikrovlákny Optimální rozpouštění vápenných usazenin a zbytků mýdla díky abrazivním vláknům. Optimální pojímání nečistot díky měkkým mikrovláknům.
  • Komfortní upínací systém Jednoduché upevnění utěrky na podlahu na podlahovou hubici pouhým zatlačením. Žádné sklouzávání utěrky na podlahu při čištění.
  • Nožní pedál na utěrku na podlahu Žádný kontakt s nečistotami při výměně utěrky: jednoduše sešlápnout nožní pedál a podlahovou hubici vytáhnout nahoru.
  • Utěrka na podlahu přesahuje na všech stranách podlahové hubice Pro čištění rohů, hran a jiných těžko přístupných míst bez námahy.
  • Utěrka na leštění z vysoce kvalitních mikrovláken Výsledek čištění bez šmouh. Velmi dobrá savost.

Parametry produktu
Vláknový kompozitní textil Lešticí utěrka: 70% polyester, 30% polyamid
Hmotnost (kg) 0,1
Hmotnost včetně obalu (kg) 0,2
Rozměry (D x Š x V) (mm) 345 x 112 x 18