Zbozi.cz

KARCHER Vysokotlaký čistič HD 9/20-4 M Plus 15249260

Doprava zdarma
KARCHER HD 9/20-4 M Plus 15249260
KARCHER HD 9/20-4 M Plus 15249260

Mobilní vysokotlaký čistič bez ohřevu se 4-pólovým pomaloběžným elektromotorem a kvalitním příslušenstvím.

43 335 Kč s DPH
Skladem /
Čtvrtek, 28.05.
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
Kód 15249260
Alternativní kód 1.524-926.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Vysokotlaké čističe Vysokotlaké čističe
Produkt značky Karcher

Popis produktu

HD 9/20-4 M Plus: Vysoce výkonný, mobilní vysokotlaký čistič bez ohřevu se 4-pólovým pomaloběžným elektromotorem je vybavený tlakovým spínačem, otočným pracovním nástavcem a otočně uloženou vysokotlakou hadicí. Množství vody a pracovní tlak lze nastavit pomocí funkce Servo Control pohodlně přímo na ruční stříkací pistoli. Výsuvné hliníkové držadlo zajišťuje snadnou ovladatelnost stroje a navíc slouží k uložení příslušenství. Dávkovací systém čisticích prostředků SwitchChem umožňuje používání dvou různých čisticích prostředků, jejich rychlou změnu a tím flexibilnější a dlouhodobější provoz. O práci bez únavy a krátkou dobu přípravy se starají vysokotlaká pistole EASY!Force a rychlospojky EASY!Lock. Zatímco vysokotlaká pistole EASY!Force využívá zpětný ráz vysokotlakého paprsku ke snížení síly potřebné pro stisk rukojeti na nulu, dovolují rychlospojky EASY!Lock v porovnání s běžným šroubením až 5 krát rychlejší manipulaci, aniž by došlo k ústupkům v robustnosti a životnosti. Dlouhou životnost zaručuje robustní třípístové axiální čerpadlo s mosaznou hlavou.

Šetří sílu a čas: Vysokotlaká pistole EASY!Force a rychlospojky EASY!Lock - Konečně práce bez únavy: vysokotlaká pistole EASY!Force Rychlospojky EASY!Lock: robustní s dlouhou životností. Až 5 krát rychlejší manipulace.

SwitchChem - Pro přesné, plynulé dávkování čisticích prostředků. Dvoucestný dávkovací ventil pro přepínání mezi různými čisticími prostředky. Jednoduché střídání lahví s čisticími prostředky.

Výkonné s dlouhou životností - Vzduchem/vodou chlazené elektromotory pro intenzivní používání. Čtyřpólový, pomaloběžný elektromotor.

Charakteristické znaky a výhody

  • Vysoká mobilita Velká kola pro špatně sjízdný terén nebo převýšení. Vertikální konstrukce pro jednoduchou ergonomickou přepravu. Integrovaná pomůcka pro naklopení na zadní straně stroje.
  • Promyšlené řešení detailů Uložení síťového kabelu na zadní straně stroje. Integrovaný držák na nástavec pro přepravu. Parkovací poloha při přerušení práce.

Vybavení
  • Ruční stříkací pistole, EASY!Force
  • Vysokotlaká hadice, 10 m
  • Pracovní nástavec, 1050 mm
  • Trojitá tryska (0°/25°/40°), manuální
  • Rotační tryska
  • ANTI!Twist
  • Tlakový spínač
  • Servo Control
Parametry produktu
Průtok (l/h) 460 / 900
Pracovní tlak (bar/MPa) 40 / 200 / 4 / 20
Max. tlak (bar/MPa) 220 / 22
Příkon (kW) 7
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 41,4
Hmotnost včetně obalu (kg) 46,2
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1000 / 425 / 552