Zbozi.cz

KARCHER Motorová pila CS 330 BP na baterie 14421110

Sleva
0% / -72 Kč
KARCHER Akumulátorová pila CS 330 BP 14421110
KARCHER Akumulátorová pila CS 330 BP 14421110

Motorová pila CS 330bp na bateriový provoz: přesvědčivá síla při každodenním používání, inovativní technologie baterií 50 voltů a velmi tichá.

8 228 Kč s DPH
8 300 Kč
Skladem /
Středa, 24.08.
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4054278149189
Kód 14421110
Alternativní kód 1.442-111.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Akumulátorové řetězové pily
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Všude tam, kde je třeba minimalizovat hluk, například v obytných oblastech, v okolí škol, nemocnic, pečovatelských domů a parcích, je ideálním nástrojem bateriově poháněná řetězová pila CS 330bp. Pila vybavená inovativní 50 voltů technologií je velmi tichá, s nízkými vibracemi, uživatelsky komfortní a na rozdíl od nářadí s benzinovým pohonem neemituje žádné znečišťující látky, plyny a zápach. Díky tomu je tato řetězová pila dokonalým doplňkem komunálních vozidel Kärcher v jejich každodenní práci, a to zejména při likvidaci následků způsobených ničivým počasím či zušlechťovacích pracech v parcích a městských oblastech. Baterie a nabíječky vhodné pro přístroj CS se 330bp jsou prodávány samostatně.

Automatické mazání řetězu, uživatelsky příjemné - Nižší potřeba údržby při zachování optimálního mazání řetězu a delší životnosti.

Maximální bezpečnost díky elektrické řetězové brzdě - Okamžité zastavení řetězu při dotyku předního dílu ruční ochrany pro maximální bezpečnost.

Plná kompatibilita baterií se všemi přístroji z řady Kärcher Park & City - Maximální flexibilita. Kompatibilní baterie dovoluje rychlou výměnu na jiné přístroje dle potřeby.

Charakteristické znaky a výhody

  • Žádné emise škodlivin a CO2 Ekologické a uživatelsky příjemné. Žádný zápach z benzínu během práce.
  • Až o 50% tišší než benzinové přístroje Umožňuje použití v oblastech citlivých na hluk jako jsou obytné oblasti, v blízkosti škol či při práci v noci.
  • Významně snížené vibrace v porovnání s benzinovými přístroji Možné dlouhé pracovní intervaly - práce bez únavy.
  • Až o 90% snížené náklady na provoz oproti benznivým přístrojům Vysoká hospodárnost, žádné náklady na benzín a nízké náklady na údržbu.
  • Díky 50 voltové technologii až o 50% rychlejší doba nabíjení oproti běžně dostupným přístrojům Vysoká efektivita díky nízké době chodu naprázdno.

Parametry produktu
Tento produkt bohužel nemá zadané parametry.