Zbozi.cz

KARCHER Motorová pila CS 330 BP na baterie 14421110

Chci slevu!
KARCHER Akumulátorová pila CS 330 BP 14421110
KARCHER Akumulátorová pila CS 330 BP 14421110

Motorová pila CS 330bp na bateriový provoz: přesvědčivá síla při každodenním používání, inovativní technologie baterií 50 voltů a velmi tichá.

Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Karcher pro Českou republiku.
EAN 4054278149189
Kód 14421110
Alternativní kód 1.442-111.0
Výrobce Karcher
Záruka 24 měsíců
Kategorie Akumulátorové řetězové pily
Produkt značky Karcher

Popis produktu

Všude tam, kde je třeba minimalizovat hluk, například v obytných oblastech, v okolí škol, nemocnic, pečovatelských domů a parcích, je ideálním nástrojem bateriově poháněná řetězová pila CS 330bp. Pila vybavená inovativní 50 voltů technologií je velmi tichá, s nízkými vibracemi, uživatelsky komfortní a na rozdíl od nářadí s benzinovým pohonem neemituje žádné znečišťující látky, plyny a zápach. Díky tomu je tato řetězová pila dokonalým doplňkem komunálních vozidel Kärcher v jejich každodenní práci, a to zejména při likvidaci následků způsobených ničivým počasím či zušlechťovacích pracech v parcích a městských oblastech. Baterie a nabíječky vhodné pro přístroj CS se 330bp jsou prodávány samostatně.

Automatické mazání řetězu, uživatelsky příjemné - Nižší potřeba údržby při zachování optimálního mazání řetězu a delší životnosti.

Maximální bezpečnost díky elektrické řetězové brzdě - Okamžité zastavení řetězu při dotyku předního dílu ruční ochrany pro maximální bezpečnost.

Plná kompatibilita baterií se všemi přístroji z řady Kärcher Park & City - Maximální flexibilita. Kompatibilní baterie dovoluje rychlou výměnu na jiné přístroje dle potřeby.

Charakteristické znaky a výhody

  • Žádné emise škodlivin a CO2 Ekologické a uživatelsky příjemné. Žádný zápach z benzínu během práce.
  • Až o 50% tišší než benzinové přístroje Umožňuje použití v oblastech citlivých na hluk jako jsou obytné oblasti, v blízkosti škol či při práci v noci.
  • Významně snížené vibrace v porovnání s benzinovými přístroji Možné dlouhé pracovní intervaly - práce bez únavy.
  • Až o 90% snížené náklady na provoz oproti benznivým přístrojům Vysoká hospodárnost, žádné náklady na benzín a nízké náklady na údržbu.
  • Díky 50 voltové technologii až o 50% rychlejší doba nabíjení oproti běžně dostupným přístrojům Vysoká efektivita díky nízké době chodu naprázdno.

Parametry produktu
Tento produkt bohužel nemá zadané parametry.