Zbozi.cz

Haló, kutilové, i vy chcete ušetřit čas? Tento přístroj vám pomůže

Haló, kutilové, i vy chcete ušetřit čas? Tento přístroj vám pomůže

Tento naslovo vzatý silák Kärcher WD 5 Premium vám pomůže v dílně ale i doma

11.04.2019 14:27

Každý kutil si z času na čas od své polovičky vyslechne poznámky o tom, kolik "nepořádku po sobě zase nechal". To se může stát minulostí, pokud doma nebo v dílně budete mít speciální vysavač, který lze přímo napojit na nářadí. To však není všechno, ten správný kousek toho zvládne ještě mnohem více a neztratí se ani v bytě.

Je to silák slovo vzatý!

Výkon je u vysavače mimořádně důležitým parametrem a při těch, které jsou určeny i kutilům, jde dokonce o téměř nejdůležitější. Víceúčelový vysavač KARCHER WD 5 Premium však má několik dalších specialit, které život s ním ještě více zpříjemňují. Čištění víceúčelových vysavačů není žádná sranda - zde je to však až dětsky jednoduché. Filtr se vyndá snadno, stačí pouze odklopit kazetu a se špínou vůbec nepřijdete do kontaktu. Další vychytávkou u vysavače KARCHER WD 5 Premium je nově vyvinutá podlahová hubice a sací hadice, které si poradí se suchou i mokrou špínou. Rukojeť zároveň umožňuje nasunout různé trysky přímo na sací hadici.

Kutilové zajásají!

Jednou z nejvýraznějších vlastností vysavače KARCHER WD 5 Premium  je však možnost přímého napojení vysavače na pracovní nářadí. Při vrtání tak nebudete potřebovat nikoho dalšího na to, aby vám držel vysavač na odsátí přebytečného materiálu. Kromě toho, tento vysavač se sám vypne nebo zapne podle pracovního nářadí. Když je potřeba, tento vysavač Karcher umí vzduch nejen vtahovat, ale i vyfukovat, což se hodí k odstranění povrchového prachu. Na vysavači KARCHER WD 5 Premium se nachází také držák na hubici a sací trubici, to dělá i jejich odkládání mimořádně pohodlným. Dokonce i jeho přesouvání je jednoduché - držadlo má v sobě tři funkce, a to otevírání, zavírání a vyprazdňování nádoby.

Pokud chcete kutit? Potřebujete i spolehlivé stroje na úklid. Pokud chcete, aby se vám v dílně dobře dělalo, měli byste v ní mít čistě. Vyberte si na vysávání pomocníka, který vám zpříjemní práci a zároveň pomůže. A to je právě náš vysavač KARCHER WD 5 Premium

Víceúčelový vysavač KARCHER WD 5 Premium

Akční produkty
BOSCH GDX 18V-200 C PROFESSIONAL 06019G4201
Doprava zdarma
Akce
29% / -4 696 Kč
Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 C
11 590 Kč
16 286 Kč
Ihned k odběru
BOSCH Brašna na nářadí
Akce
Sleva
Bosch taška na nářadí 1619BZ0100
390 Kč
Ihned k odběru