Zbozi.cz

GARDENA HeartBeat System

GARDENA HeartBeat System

Akumulátor vyvinutý pro zahrádkaření. Řezání, stříhání vyžínání, foukání, sekání: díky GARDENA HeartBeat systému můžete používat u všech zahradních přístrojů pouze jeden akumulátor.

26.04.2020 11:57

GARDENA vám usnadňuje volbu: 18-V Li-Ion akumulátorový systém je vhodný pro malé a středně velké zahrady. U velkých zahrad doporučujeme používat 40-V Li-Ion akumulátorový systém.

Jeden akumulátorový systém - mnoho možností použití - Vždy připravené k použití, extrémně flexibilní a šetrné k životnímu prostředí - zahradní přístroje napájené akumulátorem se stávají mezi amatérskými zahrádkáři stále oblíbenější. GARDENA byla průkopníkem, který vedl cestu k technologickému pokroku v oblasti zahradních přístrojů a od té doby na vývoji svých výrobků neustále pracuje. Majitelé zahrad znají hodnotu pohodlí a stále častěji dávají přednost akumulátorovým výrobkům značky GARDENA.

HeartBeat System: Nezávislý. Šetrný k životnímu prostředí. Výkonný.

Vyberte si správný systém podle velikosti vaší zahrady 18-V Li-Ion akumulátorový systém pro malé a středně velké zahrady.

Malé a středně velké zahrady si dokonalou technologii napájenou akumulátorem zaslouží. 18-V akumulátorový systém slouží jako napájecí zdroj pro různé zahradní přístroje, jako jsou např. přístroje na stříhání, prořezávání, vyžínání, sběr listí a sečení, a tento systém vše výrazně usnadňuje. "Cut, prune, trim, blow and mow" ("odříznout, odstřihnout, povyžínať, vyfoukat a posekat") - zní to téměř jako HeartBeat (tlukot srdce). 18-V Li-Ion technologie je správnou volbou pro malé a středně velké zahrady.

     Účinný a spolehlivý
     snadné používání
     Lehké a ergonomické

40-V Li-Ion akumulátorový systém pro velké zahrady

40-V Li-Ion akumulátorový systém je skvělý pro velké zahrady. GARDENA HeartBeat System pracuje jako "mini elektrárna", dodávající energii s výjimečnou trvanlivostí a přesností. Napájí přístroje, které vyžadují značné množství energie, jako jsou pily, vyžínače, foukače / vysavače nebo sekačky. Jedná se o vynikající technologii pro spolehlivé napájení zařízení ve velkých zahradách.

     Účinný a spolehlivý
     snadné používání
     Lehký a ergonomický

Jak začít s GARDENA HeartBeat systémem

Získat výrobek v soupravě: Nejjednodušší cesta jak začít je zakoupit si některou z nabízených souprav, která obsahuje výrobek, akumulátor a nabíječku. Volba mezi 18 V a 40 V systémem závisí na velikosti vaší zahrady.

Rozšiřte váš systém: Pokud jste si již v minulosti zakoupili nějaký akumulátorový přístroj, můžete si svůj vlastní systém rozšířit o libovolné zařízení, které ve vaší zahradě využijete. Další nabíječka ani akumulátor nejsou potřeba.

18-V Li-Ion akumulátorový systém - akumulátorové sekačky

18-V Li-Ion akumulátorový systém - Akumulátorová teleskopická vyvětvovací pilka

Gardena Univerzální foukač AccuJet Li-18 9335-2040-V Li-Ion akumulátorový systém - akumulátorové sekačky

40-V Li-Ion akumulátorový systém Gardena Akumulátorový zahradní vysavač/foukač PowerJet Li-40

40-V Li-Ion akumulátorový systém Gardena Akumulátorový trimmer PowerCut Li-40/30

40-V Li-Ion akumulátorový systém Gardena Akumulátorové nůžky na živý plot PowerCut Li-40/60


 

Výkonná akumulátorová technologie - Lithium-iontový vyměnitelný akumulátor BLI-40/100 je výkonný, nenáročný na údržbu, flexibilně se dobíjí a snadno se mění. LED znázorňuje aktuální úroveň nabití akumulátoru. 09860-20-L-009 Vysoký komfort při ovládání

Intuitivní panel s klávesami na rukojeti zobrazuje úroveň nabití akumulátoru. Stisknutím tlačítka se aktivuje režim Eco pro maximální dobu chodu sekačky. 09860-20-L-015 pohodlná manipulace

Pro bezproblémovou, bezpečnou a příjemnou práci se rukojeť Ergoline s integrovaným spouštěcím tlačítkem, kterou jsou vybaveny nůžky na živé ploty, perfektně drží v ruce. 09860-20-L-008. Optimální výsledky sečení

Optimální geometrie nože umožňuje rychlé a jednoduché sekání s minimální námahou, bez nepříjemného ucpávání nebo přerušování práce. 09860-20-L-012 Maximální bezpečnost. Ochrana před nárazem na konci nožů chrání nože při práci v blízkosti země nebo podél domů a zahradních zídek.


Akční produkty
BOSCH GTS 635-216 PROFESSIONAL 0601B42000
Akce
Stolní pila GTS 635-216
8 490 Kč
15 777 Kč
5+ ks Ihned k odběru
BOSCH GAS 35 L AFC PROFESSIONAL 06019C3200
Akce
Vysavač na suché a mokré vysávání GAS 35 L AFC
10 989 Kč
21 392 Kč
Skladem