Zbozi.cz

Gardena Akumulátorový trimmer EasyCut Li-18/23R - sada 9823-20

Sleva
4% / -172 Kč
Gardena Akumulátorový trimmer EasyCut Li-18/23R - sada 9823-20
Gardena Akumulátorový trimmer EasyCut Li-18/23R - sada 9823-20
3 278 Kč s DPH
3 450 Kč
Není skladem /
Středa, 11.03.
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Gardena pro Českou republiku.
EAN 4078500001557
Kód 9823-20
Výrobce Gardena
Záruka 24 měsíců
Kategorie Akumulátorové strunové sekačky
Produkt značky Gardena

Popis produktu

Akumulátorový vyžínač s ergonomickými vlastnostmi

Dlouhé okraje trávníku a těžko přístupná místa v zahradě lze snadno sekat pomocí GARDENA akumulátorového vyžínače EasyCut Li-18 /23R. Individuálně nastavitelná teleskopická rukojeť a extra velká přídavná rukojeť podporují uvolněnou vzpřímenou pozici uživatele a současně usnadňují bezpečnou navigaci nástroje. Sklopná rukojeť výrazně usnadňuje sekání na těžko přístupných místech. Při sekání v blízkosti květinových záhonů a okrajů s květinami lze vyklopit ochranný kryt, který chrání rostliny před poškozením. Sada obsahuje akumulátor a nabíječku. Vyžínač je poháněn akumulátorem GARDENA System se snadnou údržbou s kapacitou 18 V a 2,6 Ah. Akumulátor lze kdykoli rychle nabít bez paměťového efektu.

  • Životnost nezávislá na elektrické přípojce - Lithium-iontový akumulátor 18 V / 2,0 zaručuje extra dlouhou dobu chodu, která je dostačující pro posekání více než jednoho kilometru okrajů trávníku. Díky indikátoru stavu nabití POWERinfo budete vždy informováni o zbývajících energetických rezervách v akumulátoru. Pokud je to nutné, akumulátor lze snadno vyměnit, a také se hodí do mnoha dalších akumulátorových přístrojů GARDENA.
  • Účinný sekací systém - Sekací systém RotorCut s odolnými plastovými nožíky poskytuje výjimečně tichý, přesný a čistý výkon.
  • Individuální přizpůsobení - Extra dlouhá a snadno nastavitelná přídavná rukojeť umožňuje velmi pohodlnou práci s trimmerem. Kromě toho umožňuje teleskopické držadlo individuální přizpůsobení se výšce uživatele.
  • Snadné sekání pod překážkami - Nastavení úhlu strunové hlavy usnadňuje sekání na těžko přístupných místech, například pod zahradními lavičkami, pod keři nebo trampolínou.
  • Ochrana rostlin a stromů - Sousední rostliny jsou chráněny ramínkem na ochranu rostlin. V závislosti na pracovní situaci může být tato ochrana snadno natočena na stranu.

Parametry produktu
Typ baterie Lion
Šířka záběru, cm 23 cm
Technické specifikace
Číslo položky 9823-20
EAN-kód 4078500001557
Vybavení
Počet baterií v ceně 1
Mechanizmus posuvu Nože RotorCut
Shrubbing Features Ano
Ochranný kryt proti poškození rostlin Ano
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 2.4 kg
Hmotnost s baterií 2.8 kg
Hmotnost bez baterie 2.3 kg
Údaje o vibracích a hluku
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) 88 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 68 dB(A)
Hodnota emise vibrací (ah), max. 2.5 m/s²