Zbozi.cz

Extraktor Karcher Puzzi 10/1 vás zbaví skvrn na kobercích

Extraktor Karcher Puzzi 10/1 vás zbaví skvrn na kobercích

Po delší době žádný koberec nevypadá tak jako dřív, i přesto že vysáváte pravidelně. Obzvlášť, pokud se po koberci občas projdete v botách. A navíc, nehody se občas stávají. Hrnek kávy převržený na drahý světlý koberec způsobí skvrny, které se zdají běžným způsobem téměř neodstranitelné. To samé platí i pro znečištěné potahy a čalounění. Běžné vysavače zde nepomohou.

06.12.2019 08:47

V takovém případě přichází na řadu profesionální čistící přístroje, takzvané extraktory. Jde o spotřebiče, které čistí pomocí natlakované vody, která rozpouští usazené nečistoty a je zároveň ihned odsávána. Jedním z těchto přístrojů je i extraktor PUZZI 10/1 od značky Karcher. Tento přístroj vyniká mezi ostatními extraktory zejména vysokým čisticím účinkem díky nástřikovému tlaku 1 bar a v neposlední řadě i ergonomickým designem, který zjednodušuje jeho používání a který je pro výrobky firmy Karcher typický. Extraktorem jednoduše vyčistíte až 25 m2 za hodinu. Díky dvěma odděleným nádobám na vodu a filtrační vložce umožňuje KARCHER PUZZI 10/1 delší pracovní intervaly a chrání čerpadlo před znečištěním.

 

Manipulace s extraktorem je velmi jednoduchá. Díky výškově nastavitelnému madlu a váze pouhých 10,7kg jej může přenášet jediný člověk. Přesun dále usnadňují i dvě velká kola pro bezproblémovou přepravu a dvě malá řídící kolečka pro velkou pohyblivost stroje při práci. Díky vysokému sacímu výkonu je vyčištěná tkanina okamžitě téměř suchá, její zbytková vlhkost dosahuje pouhých 3,5 %. Můžete tak koberec začít používat bezprostředně po čištění. Na rozdíl od některých konkurenčních přístrojů je extraktor KARCHER PUZZI 10/1 schopný efektivního čistění i ve stísněných prostorách díky své úzké sací hubici a flexibilní stěrce. Pokud potřebujete vyčistit zašlapané koberce, špinavé čalounění či skvrny na sedací soupravě, Puzzi 10/1 vás rozhodně nezklame.

 

Akční produkty
DeWALT  DCD778S2T
Akce
Prodloužená záruka
54% / -4 900 Kč
Aku příklepová vrtačka 18 V, 2x aku 1,5 Ah, kufr Tstak
4 290 Kč
9 190 Kč
Ihned k odběru
METABO PowerMaxx SB Basic 600385500
Akce
22% / -1 122 Kč
4 190 Kč
5 312 Kč
Skladem