Zbozi.cz

Akumulátorová úhlová bruska Bosch AdvancedGrind 18

Akumulátorová úhlová bruska Bosch AdvancedGrind 18

Flexibilita s maximální kontrolou a vysokou ochranou: Akumulátorová úhlová bruska Bosch AdvancedGrind 18 - 18 voltová úhlová bruska pro všestranné aplikace.

27.04.2019 08:00

První akumulátorová úhlová bruska od Bosch pro kutily - to je BOSCH AdvancedGrind 18. Výkonné 18 voltové nářadí nabízí flexibilitu spolu s vysokou úrovní ochrany uživatelů: BOSCH AdvancedGrind 18 má ochranu proti opětovnému spuštění, která chrání uživatele před náhlým opětovným spuštěním nářadí po výpadku proudu v případě povytažením akumulátoru. Má pozvolný hladký start a integrovanou funkci brzdy, která zastaví nářadí do dvou sekund po vypnutí. U tohoto typu nářadí je to z hlediska bezpečnosti velmi důležitá funkce. To dává kutilům úplnou kontrolu nad touto všestrannou úhlovou bruskou vždy, když ji používají. Ve srovnání s konkurencí má možnost předvolby rychlosti otáček. Jedno nářadí pro mnoho aplikací: pohodlné řezání, broušení a kartáčování Díky plynulé předvolbě rychlosti je BOSCH AdvancedGrind 18 zvláštní všestranná. Zajišťuje, že kutilové mohou lépe řezat, brousit a kartáčovat různé materiály, jako je ocel, hliník nebo nerezová ocel. Další funkce, které usnadňují používání zahrnují blokování vřetena, bezproblémové nastavení ochranného krytu a snadnou výměnu příslušenství: vřeteno lze zablokovat stisknutím tlačítka a příslušenství se může rychle a snadno uvolnit nebo utáhnout. Ergonomický tvar štíhlé rukojeti s úpravou softgrip, jakož i nízká hmotnost jen dva kilogramy včetně akumulátoru s kapacitou 2,5 Ah zaručují pohodlnou manipulaci.

• Ochrana proti opětovnému spuštění, funkce jemného rozběhu a brzdění pro práci pod kontrolou

• Všestranná díky volbě rychlosti otáček pro zpracování různých materiálů

• Optimální výkon a maximální doba provozu díky funkci "Syneon Chip"

• Rozšíření akumulátorového systému "Power for All"

Optimální výkon a maximální doba provozu díky funkci "Syneon Chip" Úhlová bruska BOSCH AdvancedGrind 18 je v aplikacích rychlejší a výkonnější než srovnatelné modely. Například dvanáct milimetrů železné výztuže lze oddělit za pět sekund - až o 50 procent rychleji než srovnatelné konkurenční nářadí. Základem je optimální koordinace příslušných komponent, jako je motor a přenos v kombinaci s inteligentní elektronikou, "Syneon Chip". To poskytuje uživatelům optimální výkon a maximální vytrvalost pro každou úlohu. Navíc BOSCH AdvancedGrind 18 je výkonná až do posledního řezu: zachovává plný výkon až do vybití akumulátoru. Standardně se úhlová bruska BOSCH AdvancedGrind 18 dodává bez akumulátoru a bez nabíječky, je součástí systému "Power for All".

Vybrané technické parametry pro BOSCH AdvancedGrind 18

• Typ akumulátoru: Li-Ion

• Napětí akumulátoru: 18 V

• Průměr brusného kotouče: 125 mm

• Volnoběžné otáčky: 2.800 - 10.000 min-1

• Hmotnost (bez akumulátoru): 1,7 kg

Akumulátorová úhlová bruska (bez akumulátoru a nabíječky) BOSCH AdvancedGrind 18 06033D3100

Příslušenství pro úhlové brusky. Řezání, broušení, kartáčování

Diamantové řezání

Akční produkty
BOSCH Pilová děrovka Sheet Metal na tabulový plech 2608584801
Akce
Doprava zdarma od 2 000 Kč
51% / -353 Kč
Pilová děrovka Sheet Metal na tabulový plech 65 mm, 2 9/16"
346 Kč
699 Kč
Skladem
BOSCH Vrták do kladiv SDS plus-5X PROFESSIONAL 2608833808
Akce
Doprava zdarma od 2 000 Kč
42% / -81 Kč
Vrták do kladiv SDS plus-5X 12 x 150 x 210 mm
116 Kč
197 Kč
5+ ks Ihned k odběru